Csúcsfutball! Döntetlenre áll a Ferencváros a félidőben

Lovrencsics gyorsan gólt szerzett, azonban egy öngóllal 1-1-el vonulnak pihenőre a felek.

A labdarúgó Bajnokok Ligája harmadik selejtezőkörében a Ferencváros és a Dinamo Zagreb egymás ellen lépett pályára.

A találkozót a Ferencváros kezdte jobban, 80 másodperc után Tokmac beadása után a kezdőbe visszatérő Lovrencsics szerezte meg a vezetést a zöld-fehéreknek. (1-0)

A 7. percben egy zágrábi támadást követően Stoyanovic lőtt, de Dibusz védeni tudott. A 11. percben egy beívelést követően megint Dibusznak kellett védenie.

Az első negyedóra után a horvát csapat beszorította a Ferencvárost, Dibusznak többször mentenie kellett.

A 22. percben egy szöglet után egyelíteni tudott a Zagreb. Ademi fejeli rá Blazicra, és onnan kerül be a kapuba. (1-1)

A gól nem roppantotta össze a magyar bajnokot, Civic húzott el, és Gardiolnak kellett mentenie Uzumi elöl.

Nagyon komoly hangulat van a Groupama előtt.
Fotó: Sport365.hu

A 33. percben Civic beadása után megint Gardiolnak kellett tisztáznia.

Öt perccel később megint a bsonyák védő adta be, amit Uzumi lőtt kapura, de Livakovic védeni tudott.
A 41. percben Stoyanovich indult meg, Kastratival játszott össze Sigérnek az utolsó pillanatban sikerült mentenie.

A féldidő végén a Ferencvárosnak több lehetősége volt, egy kiugratás után Uzumi vette át rosszul, majd Tokmac lövése ment el a kapu mellett.

A szünetben Ferencváros-Dinamo Zagreb 1-1

Borítókép: Fradi.hu

Sport365.hu - Komoly erőpróba előtt a Ferencváros

Nagy lehetőség előtt áll a Ferencváros labdarúgócsapata, mely szerdán, a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjének harmadik fordulójában visszavághat a horvát Dinamo Zagrebnek a tavalyi BL-selejtezős vereségért, egyúttal biztossá tenné, hogy ismét főtáblán szerepelhet Európában. A magyar bajnok, tavaly El-csoportkörös FTC remek augusztust produkált.