Vasárnapi sport: jön manachesteri derbi

Focin túl Forma-1, tenisz és vízilabda a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

NB I
9. FORDULÓ
16.30: Kecskeméti TE–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport) 
18.45: Puskás Akadémia FC–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport) 

NB II
9. FORDULÓ 
15.00: Gyirmót FC Győr–Nyíregyháza Spartacus FC 
15.00: Békéscsaba 1912 Előre–Credobus Mosonmagyaróvár 
15.00: Dorogi FC–HR-Rent Kozármisleny 
15.00: Szentlőrinc–Diósgyőri VTK 
17.00: MTK Budapest–Aqvital FC Csákvár 
17.00: Kolorcity Kazincbarcika SC–ETO FC Győr 
17.00: Pécsi MFC–Szombathelyi Haladás 
17.00: FC Ajka–BFC Siófok 
17.00: Tiszakécskei LC–Soroksár SC
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Budafoki MTE 

ANGOL PREMIER LEAGUE
9. FORDULÓ
15.00: Manchester City–Manchester United (Tv: Match4)
17.30: Leeds United–Aston Villa (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
9. FORDULÓ
13.00: Lorient–Lille
15.00: AC Ajaccio–Clermont
15.00: Auxerre–Brest
15.00: Toulouse–Montpellier
15.00: Troyes–Reims
17.05: Monaco–Nantes
20.45: Lens–Lyon (Tv: Match4)

NÉMET BUNDESLIGA
8. FORDULÓ
15.30: Hertha–Hoffenheim (Tv: Arena4)
17.30: Schalke–Augsburg

OLASZ SERIE A
8. FORDULÓ
12.30: Lazio–Spezia (Tv: Sport1)
15.00: Lecce–Cremonese
15.00: Sampdoria–Monza (Tv: Sport1)
15.00: Sassuolo–Salernitana
18.00: Atalanta–Fiorentina (Tv: Sport1)
20.45: Juventus–Bologna (Tv: Sport1)

ROMÁN LIGA 1
12. FORDULÓ
12.00: FC Hermannstadt–Sepsi OSK 

SPANYOL LA LIGA
7. FORDULÓ
14.00: Espanyol–Valencia (Tv: Spíler2)
16.15: Celta Vigo–Betis (Tv: Spíler2)
18.30: Girona–Real Sociedad (Tv: Spíler2)
21.00: Real Madrid–Osasuna (Tv: Spíler2) 

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
4. FORDULÓ
15.30: New Orleans Saints–Minnesota Vikings (Tv: Arena4)
19.00: Atlanta Falcons–Cleveland Browns
19.00: Baltimore Ravens–Buffalo Bills (Tv: Arena4)
19.00: Dallas Cowboys–Washington Commanders
19.00: Detroit Lions–Seattle Seahawks
19.00: Houston Texans–Los Angeles Chargers
19.00: Indianapolis Colts–Tennessee Titans
19.00: New York Giants–Chicago Bears
19.00: Philadelphia Eagles–Jacksonville Jaguars
19.00: Pittsburgh Steelers–New York Jets
22.05: Carolina Panthers–Arizona Cardinals
22.25: Green Bay Packers–New England Patriots (Tv: Arena4)
22.25: Las Vegas Raiders–Denver Broncos
Hétfő, 2.20: Tampa Bay Buccaneers–Kansas City Chiefs (Tv: Arena4)

ASZTALITENISZ
Csapat-világbajnokság, Csengtu

AUTÓSPORT
FORMULA–1, SZINGAPÚRI NAGYDÍJ
14.00: futam (Tv: M4 Sport) 
NASCAR
20.00: 33. futam, a playoff 2. versenye, Talladega (Tv: Match4)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
16.30: Corona Brasov (romániai)–SC Csíkszereda (romániai)
17.00: Dunaújvárosi Acélbikák–FTC-Telekom
17.30: FEHA19-UTE
17.40: Budapest JAHC–DEAC
OSZTRÁK LIGA
17.30: Olimpija Ljubljana (szlovén)–Hydro Fehérvár AV19

KAJAK-KENU
Maratoni világbajnokság, Ponte de Lima

KETRECHARC
4.00: MMA, Bellator 286: Pitbull–Borics Ádám (Tv: Arena4)

MOTOGP
THAIFÖLDI NAGYDÍJ, BURIRAM
7.00: Moto3 (Tv: Arena4)
8.20: Moto2 (Tv: Arena4)
10.00: MotoGP (Tv: Arena4)

RALI
Új-Zéland-rali, Auckland–a vb 11. futama

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, alapszakasz, 1. forduló
17.00: Kecskeméti RC–Pénzügyőr SE

TENISZ
ATP-torna, Szófia
ATP-torna, Szöul
ATP-torna, Tel-Aviv
WTA-torna, Parma

TORNA
Challenge világkupaverseny, Szombathely, Aréna Savaria
15.00: szerenkénti döntők

VÍZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája, selejtező, 1. kör (Nijverdal)
11.00: Het Ravijn (holland)–A-Híd VasasPlaket

Borítókép: GettyImages

Videók