Vasárnapi sport: Chelsea-Tottenham

Foci mellett kézilabda, jégkorong és kosárlabda a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

AFRIKAI NEMZETEK KUPÁJA, KAMERUN
NYOLCADDÖNTŐ
17.00: A2–C2, Limbe
20.00: D1–B3/E3/F3, Garoua

ANGOL PREMIER LEAGUE
23. FORDULÓ
15.00: Arsenal–Burnley
15.00: Crystal Palace–Liverpool (Tv: Spíler1)
15.00: Leicester–Brighton
17.30: Chelsea–Tottenham (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
22. FORDULÓ
13.00: Metz–Nice (Tv: Digi Sport1)
15.00: Angers–Troyes
15.00: Bordeaux–Strasbourg (Tv: Digi Sport2)
15.00: Clermont–Rennes (Tv: Digi Sport1)
15.00: Nantes–Lorient (Tv: Digi Sport3)
17.05: Montpellier–Monaco (Tv: Digi Sport2)
20.45: PSG–Reims (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
20. FORDULÓ
15.30: RB Leipzig–Wolfsburg (Tv: Arena4)
17.30: Hertha BSC–Bayern München

OLASZ SERIE A
23. FORDULÓ
12.30: Cagliari–Fiorentina (Tv: Sport2)
15.00: Napoli–Salernitana (Tv: Sport2)
15.00: Spezia–Sampdoria
15.00: Torino–Sassuolo
18.00: Empoli–Roma (Tv: Sport2)
20.45: Milan–Juventus (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
22. FORDULÓ
14.00: Granada–Osasuna (Tv: Spíler2)
16.15: Real Madrid–Elche (Tv: Spíler2)
18.30: Rayo Vallecano–Athletic Bilbao
18.30: Real Sociedad–Getafe (Tv: Spíler2)
21.00: Alavés–Barcelona (Tv: Spíler2)

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
Világkupa
10.30 és 13.30: férfi műlesiklás, Kitzbühel (Tv: Eurosport1)
11.45: női szuperóriás-műlesiklás, Cortina d'Ampezzo (Tv: Eurosport1)

AMERIKAI FUTBALL
NFL, RÁJÁTSZÁS
DIVISIONAL ROUND
21.00: Tampa Bay Buccaneers–Los Angeles Rams (Tv: Arena4)
Hétfő, 0.30: Kansas City Chiefs–Buffalo Bills (Tv: Arena4)

JÉGKORONG
MAGYAR KUPA, NÉGYES DÖNTŐ, SZÉKESFEHÉRVÁR
14.05: a 3. helyért
17.15: döntő

ERSTE LIGA
16.30: Brasov Wolves (romániai)–SC Csíkszereda (romániai)

KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG, KÖZÉPDÖNTŐ
3. FORDULÓ
II. CSOPORT (Pozsony, Ondrej Nepela Arena)
15:30: Lengyelország-Oroszország
18:00: Németország-Svédország
20:30: Spanyolország-Norvégia

NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
11. FORDULÓ
A-CSOPORT
14.00:Team Esbjerg (dán)–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: Sport1) 
B-CSOPORT
16.00: Győri Audi ETO KC–Odense HB (dán) (Tv: Sport1) 
NŐI NB I
18.00: DVSC Schaeffler–Vasas SC

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
17.30: Diósgyőri VTK–BKG-PRIMA Szigetszentmiklós
18.00: NKA Universitas PEAC–Atomerőmű KSC Szekszárd
18.30: Ludovika-FCSM Csata–ELTE BEAC Újbuda

NBA, ALAPSZAKASZ
19.00: New York Knicks–Los Angeles Clippers (Tv: Sport1)

RALI
Monte-Carlo-rali, a világbajnokság 1. futama, Monte-Carlo

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, alapszakasz, 8. forduló
17.00: DEAC–Pénzügyőr SE
17.00: Vegyész RC Kazincbarcika–Fino Kaposvár
18.00: MAFC-BME–DKSE

SÍUGRÁS
16.00: világkupa, Titisee-Neustadt (Tv: Eurosport1)

TENISZ
Australian Open, Melbourne (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

Borítókép: GettyImages.com

Videók