Sterling duplázott, nyert a City

A Premier League harmadik fordulójában a Manchester City a West Ham United ellen tudott nyerni.

Pep Guardiola ezúttal is Caballerót állította a kapuba, előtte Zabaleta, Stones, Otamendi, Clichy – De Bruyne, Fernandinho,  David Silva – Sterling, Agüero és Nolito kapott lehetőséget.

A 9. percben már vezetett a City, Raheem Sterling volt a gólszerző, majd Fernandinho szabadrúgás után növelte az előnyt.

A második félidőben Nolito lesről szerzett gólt, majd szinte a semmiből Michail Antonio gólja után lett ismét izgalmas az összecsapás, de csak az eredmény tekintetében, ugyanis a City továbbra is irányította a játékot.

A hosszabbításban Sterling megszerezte második gólját is, így bebiztosítva a manchesteriek sikerét.

All Goals - Manchester City 3-1 West Ham Unted... by Euro-1

Manchester City–West Ham United 3–1 (Sterling 7.,  93., Fernandinho 18., ill. Michail Antonio  58.)
West Bromwich Albion–Middlesbrough 0–0

Szombaton
Hull City–Manchester United 0–1 (Rashford 92.)
Chelsea–Burnley 3–0 (E. Hazard 9., Willian 41., Moses 89.)
Crystal Palace–Bournemouth 1–1 (Dann 94., ill. J. King 11.)
Everton–Stoke City 1–0 (Given 51. – öngól)
Leicester City–Swansea City 2–1 (Vardy 32., Morgan 52., ill. Fer 81.)
Southampton–Sunderland 1–1 (J. Rodriguez 86., ill. Defoe 80. – 11-esből)
Watford–Arsenal 1–3 (Pereyra 57., ill. Cazorla 9. – 11-esből, A. Sánchez 40., Özil 45+1.)
Tottenham Hotspur–Liverpool 1–1 (D. Rose 72., ill. Milner 43. – 11-esből)