Premier League: hét gól harmincöt perc alatt - őrült meccsen nyert a Man. United - videó!

Igencsak érdekes mérkőzést játszott egymással a Reading és a Manchester United a Premier League 15. fordulójának szombati zárómeccsén, melyet a "vörös ördögök" nyertek 4-3-ra.

A találkozó érdekességét az adta, hogy háromszor is változott a vezető csapat kiléte, hiszen az első 34 percben hét (!) gólt is láthatott a Madejski Stadion népe. 1-0 utén 1-2, majd 3-2, később pedig 3-4 állt az eredményjelzőn, hogy aztán elvegyenek egy teljesen szabályos gólt is Robin van Persie-től.

Ami ezután következett, az viszont maga volt a dögunalom: a vendég manchesteriek a második félidőre rendezték védekezésüket, és csak azért maradt az utolsó percig érdekes a találkozó, mert Van Persie az üres kapuba is képtelen volt betalálni.

Végül győzött a United, és ezzel három ponttal meglépett a délután csak ikszelő, városi rivális Citytől a tabella tetején.

LABDARÚGÁS
Premier League, 15. forduló
Reading - Manchester United 3-4 (3-4)
Gólszerző:
Robson-Kanu (8.), Le Fondre (19.), Morrison (23.), ill. Anderson (13.), Rooney (16., 30., az elsőt tizenegyesből), Van Persie (34.)