Pocsék első félidő után hármat rúgva mentett pontot a Chelsea

Frank Lampard csapata nem bírt a West Bromwich Albionnal.

A Chelsea 3-0-s hátrányból egy félidő alatt egyenlített és játszott döntetlent a West Bromwich Albion otthonában az angol labdarúgó Premier League harmadik fordulójának szombati játéknapján.

A szünetben 3-0-ra vezetett a házigazda, de Frank Lampard tanítványai a szünet után uralták a mérkőzést és három gólt szerezve megmentettek egy pontot.

null

3-0 down to 3-3! What a second half from the lads! #WBACHE pic.twitter.com/ziPXjiesQi

A Chelsea az első félidőben 11 kapura lövéssel próbálkozott, de ebből csak kettő találta el a kaput, míg a második 45 percben ez az arány 12/8 volt.

A hazaiaknál Callum Robinson két gólt szerzett, míg a londoni Kékektől Mason Mount góllal, valamint a 93. percben adott gólpasszal vette ki a részét csapata teljesítményéből.