Ötöt kapott 21 perc alatt, lecserélték a Tottenham kapusát

Hugo Lloris nem szívesen emlékszik majd vissza a találkozóra.

Egészen váratlan eseményeknek lehettek tanúi, akik kilátogattak a Newcastle-Tottenham összecsapásra.

A vendégek jószerint ténylegesen az öltözőben ragadtak, ugyanis a szarkák az első 21 percben ÖT gólt berámoltak nekik.

A kezdeti sokkhatásból végül szépen lassan magához tért a csapat, így a végeredmény „csak” 6-1 lett a Newcastle-nek.

A vendégek kapusa, Hugo Lloris az első 6 lövésből 5-öt beengedett, ez pedig nem tett jót az önbizalmának. Ezt észrevette Christian Stellini is, aki az első félidőt követően lekapta a pályáról és Fraser Forstert küldte a helyére.

A francia kapus jövője egyébként is kérdéses a Tottenhamnél, ugyanis 36 évesen már nem tudja a megszokott szintet hozni. Habár még ő a csapatkapitány, erősen kétséges, hogy a klubja meghosszabbítja vele a 2024-ben lejáró szerződését.

Fotó: Alex Dodd - CameraSport via Getty Images