Szombati Sport: Bemutatják a Király 108-at
ÉLŐ KÖZVETÍTÉS:
DARTS
PDC Home Tour, 2. nap (Sport2 20:30)
MŰSORAJÁNLÓ:
LABDARÚGÁS
NB1
Újpest FC - Videoton FC ism. (M4 Sport 11:30)
UEFA Európa-liga
Ludogorec - Ferencváros ism. (Digisport1 11:50)
Vidi - Chelsea ism. (Digisport1 14:10)
Olympiakosz - AC Milan 2018/19 ism. (Digisport1 16:10)
Rapid Wien - Internazionale 2018/19 ism. (Difisport1 18:10)
Chelsea - Arsenal 2019, döntő ism. (Digisport1 22:15)
UEFA Bajnokok-ligája
KRC Genk - Liverpool FC ism. (Spíler1 01:00)
Liverpool FC - KRC Genk ism. (Spíler1 03:00)
Real Madrid - Manchester City ism. (Spíler1 05:20)
Bayer Leverkusen - Lokomotiv Moszkva ism. (Spíler2 06:00)
Chelsea FC - FC Bayern München ism. (Spíler1 07:20)
SSC Napoli - Liverpool FC ism. (Spíler2 11:10)
Juventus FC - Bayer Leverkusen ism. (Spíler2 13:10)
Valencia CF - AFC Ajax ism. (Spíler2 20:30)
Galatasaray AS - Real Madrid ism. (Spíler2 22:30)
Film
Király 108 (M4 Sport 19:10)
KÉZILABDA
Női kézilabda junior Vb
Magyarország - Románia negyeddöntő mérkőzés ism. (M4 Sport 08:25)
Magyarország - Dél-Korea elődöntő mérkőzés ism. (M4 Sport 14:00)
Bajnokok Ligája
Celje - MOL-Pick Szeged ism. (Sport1 17:00)
Vardar Szkopje - Telekom Veszprém ism. (Sport1 18:45)
KOSÁRLABDA
Férfi Eb
Magyarország - Románia ism. (M4 Sport 23:50)
NBA
Allen Iverson 58 pontos meccse: Philadelphia 76ers - Houston Rockets ism. (Sport2 22:00)
VIZES VB 2017
Férfi vízilabda: Görögország - Magyarország ism. (M4 Sport 09:55)
Úszás középdöntők, döntők ism. (M4 Sport 17:30)
TENISZ
Ausztrál Open
8. nap ism. (Eurosport1 08:30)
Negyeddöntő ism. (Eurosport1 10:00)
Grand Slam Torna
Us Open férfi negyeddöntők ism. (Eurosport1 19:00)
KERÉKPÁR
Spanyol körverseny 6. szakasz ism. (Eurosport1 14:00)
Spanyol körverseny 10. szakasz ism. (Eurosport1 15:30)
Spanyol körverseny 14. szakasz ism. (Eurosport1 16:30)
Spanyol körverseny 16. szakasz ism. (Eurosport1 17:45)
A televíziócsatornák a műsorváltoztatás jogát fenntartják.
Borítókép: GettyImages
Címkék: sportműsor, tv-közvetítés, tv-műsor, tv-program