Vasas: nem operálták a térdét, újra játszhatott a lúdtalpbetétes

Ma már rendeztek egy meccset a labdarúgó Magyar Kupában, holnap hét lesz.

Magyar Kupa, nyolcaddöntő, visszavágó
Vasas-Dorog 4-0

Bár a bajnoki rajton beragadt (Vasas-Gyirmót) 1-1, a Magyar Kupában magabiztosan, sőt mi több, fölényesen jutott a negyeddöntőbe a Vasas. Ezt amúgy sejteni is lehetett, egyrészt azért, mert az odavágón 2-1-re nyert Dorogon, másrészt azért, mert Berecz révén már a 10. percben megszerezték az angyalföldiek a vezetést, ezzel zárva le a továbbjutás kérdését a másodosztályú ellenfél ellen – írta az nb1.hu.

A második felvonásnak ettől még persze nem volt vége, ám a felek szerint majdnem, mert lájtosabb lett a tempó, egészen a félidő hajrájáig, amikor Kleisz nagyon szép gólt lőtt 15 méterről.

Dárdai az öltözőben és a munkában is topcsapatnak tartja a Herthát " NEMZETKÖZI FOCI › Német foci

Fordulás után Saglik perce következtek, aki előbb fejelt egy remek gólt, majd magabiztosan értékesített egy tizenegyest. A továbbjutás, a négy gól és a magabiztos játék mellett az is örömet szolgáltatott az angyalföldieknek, hogy a második félidőben pályára léphetett a soraikban a magyar válogatott Vida Máté, akiről az nb1.hu megírta, hogy az egyik leghíresebb, legelismertebb magyar csodadoktor meg akarta operáltatni a térdét, pedig csak egy lúdtalpbetétre volt szüksége ahhoz, hogy újra terhelhető legyen a lába…

Vasas: Póser – Debreceni, Korcsmár, Risztevszki – Szivacski, Berecz, Kleisz, Hangya (Király, a szünetben) – Ádám M. (Gaál, a szünetben), Saglik, Remili (Vida, a szünetben). Vezetőedző: Michael Oenning.
Dorog: Zima – Grabant P., Berkó, Csató, Füredi – Fekecs, Hauser, Hartyán (Sitku, a szünetben), Grabant B. – Vígh, Perovics (Farkas, 72.). Vezetőedző: Németh Szabolcs.
G.: Berecz (10.), Kleisz (42.), Saglik (49., 60. – a másodikat tizenegyesből)
Továbbjutott a Vasas 6–1-es összesítéssel.