Szerkesztő: Simon Zoltán
2018. 10. 31. 09:19

Meccsek délben, délután és este.

Magyar Kupa 2018/2019 7. forduló
A továbbjutás egy mérkőzésen dől el. Amennyiben a rendes játékidőben döntetlen az eredmény, akkor 2x15 perces hosszabbítás következik. Ha a hosszabbításban mindkét csapat azonos számú gólt ér el, vagy nem esik gól, akkor a 11-es rúgások döntenek.
 
2018. október 31., szerda
12:30 Kazincbarcika (NB II.) - Vasas FC (NB II.) 
12:30 Balatonlelle (Somogy megye I.) - Termálfürdő Tiszaújváros (NB III.)
12:30 Szarvasi FC (Békés megye I.) - Haladás (NB I.)
12:30 Sárvár FC (NB III.) - FTC (NB I.)
12:30 Jászberény (NB III.) - Budapest Honvéd (NB I.)
12:30 Gyöngyösi AK (NB III.) - Kisvárda (NB I.)
12:30 Vác FC (NB II.) - MOL Vidi FC
12:30 Vecsési FC (Pest megye I.) - MTK ZTE (NB II.) - DVTK (NB I.)
12:30 Technoroll Teskánd KSE (Zala megye I.) - DVSC ZTE (NB II.) - DVTK (NB I.)
12:30 Érdi VSE (NB III.) - Monor (NB II.)
12:30 Lipót Pékség SE (Győr-Moson-Sopron megye I.) - FC Ajka (NB III.) 
12:30 Dabas (NB III.) - Duna Aszfalt TVSE (NB II.) 
12:30 Budaörs (NB II.) - Ceglédi VSE (NB II.)
12:30 Sényő (NB III.) - Makó FC (NB III.)
12:30 III. kerületi TVE (NB III.) - Gyirmót FC Győr (NB II.) 
12:30 Dabas-Gyón FC (Pest megye I.) - Pénzügyőr (NB III.) 
12:30 Balassagyarmati VSE (Nógrád megye I.) - Taksony SE (NB III.) 
12:30 Szekszárd UFC (NB III.) - Budafok (NB II.) 
12:30 Iváncsa (NB III.) - Pápai Perutz FC (NB III.) 
12:30 Viadukt SE Biatorbágy (Pest megye I.) - Szentlőrinc SE (NB III.)
12:30 Füzesgyarmati SK (NB III.) - THSE-Szabadkikötő (NB III.) 
12:30 TARR Andráshida SC (NB III.) - Nyíregyháza Spartacus (NB II.) 
12:30 Körmendi FC (Vas megye I.) - Soroksár (NB II.)
12:30 Kalocsai FC (Bács-Kiskun megye I.) - BFC Siófok (NB II.) 
12:30 SZEOL (NB III.) - Kaposvári Rákóczi (NB II.)
15:00 Oroszlányi SZE (Komárom-Esztergom megye I.) - Sajóbábony SE (NB III.) 
15:30 Ménfőcsanak (NB III.) - Mezőkövesd ZTE (NB II.) - DVTK (NB I.)
17:00 Csákvár (NB II.) - Paksi FC (NB I.)
17:00 Dunaújváros (NB III.) - PAFC (NB I.)
17:00 Tatabányai SC (Komárom-Esztergom megye I.) - Békéscsaba (NB II.)
20:00 ETO FC Győr (NB II.) - Újpest FC (NB I.) - tv: M4 Sport
Cimkék: magyar-kupa , meccsek , program

Legfrissebb híreink


Élő eredmények