10-1, 0-8, 4-0, 4-3, 4-2, 1-4 - "Tippmix-gyilkos" meccsek a Ligakupában

Nyolc mérkőzést rendeznek ma a második számú magyar kupasorozatban. Kövesse nálunk élőben a mérkőzések alakulását.

Ligakupa, 2. forduló:

Vasas-Híd – DVSC-TEVA 3-3 (2-1)

Gólszerző: Ferkó (26.), Beliczky (34.), Mehmedagic (66.), illetve Alisics (41.), Szilágyi (74.), Ludánszki (80.)

MVM Paksi FC – Szolnoki MÁV FC 10-1 (5-1)

Gólszerző: Kiss (19.), Vayer (25., 40.), Gévay (34., 51.), Hrepka (45.), Montvai (48., 49.), Böde (64.), Tamási (68.), illetve Kalmár (7.)

ZTE FC – Lombard Pápa Termál FC 0-8 (0-2)

Gólszerző: Zulevs (2),  Varga G., Lovrencsics (2), Szabó II (2), Maric

Budapest Honvéd FC – MTK Budapest FC 0-2 (0-2)

Gólszerző: Kelemen (27.), Frank (41.)

KTE-Ereco – Újpest FC 4-3 (1-2)

Gólszerző: Lencse (2.), Szavics (59.), Simon (74.), Gyurcsó (94.), illetve Bognár (18.), Üveges (35.), Szabó (55.)

Diósgyőri VTK – Mezőkövesd-Zsóry 4-0 (3-0)

Gólszerző: Luque (22.), Vadász (28.), Arze (35.), Budovinszky (58.)

Videoton FC – Gyirmót FC 4-2 (2-2)

Gólszerző: Nikolics (15., 91.), Alves (47.), Brachi (83.),  illetve Hector (öngól, 31.), Lannert (72.)

Ferencváros – Pécsi MFC 1-4 (1-3)

Gólszerző: Nyilasi (29.), illetve Bajzát (5.), Andorka (7.), Antal (öngól, 34.), Pákolicz (65.)

A mérkőzések részletes tudósítása:

16 órakor kezdődött:

Vasas-Híd SC - DVSC-TEVA 3-3 (2-1)
Illovszky Rudolf Stadion, néző. Vezeti: Kovács Gábor (Takács, Gyürüsi)
Vasas: Halasi - Kulcsár, Papizsanszkij, Soare, Polényi - Bakos, Mehmedagic - Beliczky, Ferkó, Katona - Dajic. Edző: Urbán Flórián.
DVSC: Verpecz - Bernáth, Máté, Ludánszki, Fodor - Dombi, Alisic, Spitzmüller, Lucas - Illés, Szilágyi. Vezetőedző: Kondás Elemér.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés.

26. perc: Vezet a Vasas. Dajic passzából Bakos indította Ferkót, aki jól emelte át Verpeczet, 1-0.

34. perc: Már két gólos a Vasas előnye. Dajic indította Beliczkyt, aki Verpeczre egy az egyben vezethette a labdát és ki is használta a lehetőséget, 2-0.

41. perc: Szépített a Debrecen. Egy vendég szögletet követően Alisic elé került a labda, a játékos pedig közelről a kapuba passzolt, 2-1.

45. perc: Vége az első félidőnek.

46. perc: Elkezdődött a második félidő.

66. perc: Katona szögletéből Mehmedagic fejelt Verpecz kapujába, 3-1.

74. perc: Remek vendég akció végén Szilágyit hozták társai kihagyhatatlan helyzetbe, 3-2.

80. perc: Halasi ügyetlenkedett egy beadásnál, a kapus kiejtette a labdát, amire Ludánszki csapott le azonnal és a kapuba passzolt, 3-3.

90. perc: Vége a mérkőzésnek.

16 óra 30-kor kezdődött:

MVM Paksi FC - Szolnoki MÁV FC 10-1 (5-1)
Paks, néző. Vezeti: Barna Gábor (Forgács, Kiss I. B.)
Paks: Kiss Máté - Heffler Tibor, Racskó Roland, Gévay Zsolt, Csehi Tamás - Heffler Norbert, Sifter Tamás, Szatmári Lóránd, Vayer Gábor - Kiss Tamás, Hrepka Ádám. Vezetőedző: Kis Károly
Szolnok: Rézsó Péter - Németh Tamás, Szakács Gábor, Szeleczki Alex, Nagy András - Győrfi Patrik, Papp Szilárd, Blaskovits Patrik, Háda Zoltán - Benedek Nándor, Kalmár Ferenc. Vezetőedző: Romanek János

1. perc. Elkezdődött a mérkőzés.

7. perc: Kalmár kapott labdát a jobb oldalon, majd beforgatta Racskót, és jobbal, külsővel 14-ről elküldte a labdát a hosszú felsőbe, 0-1.

19. perc: Csehi beadása után Hrepka továbbított Kisshez, aki 11 méterről a kapu közepébe bombázott, 1-1.

25. perc: Kisebb kavarodás alakult ki a szolnoki kapu előtt, amit Vayer használt ki, közelről passzolhatott nagyon könnyedén a kapuba, 2-1.

34. perc: Kiss végzett el szögletet balról, a labda visszapattant hozzá egy védőről. Ő újból belőtte középre. Rézsó ugyan beleért, de a hosszú saroknál érkező Gévay belőtte, 3-1.

40. perc: Csehi ugratta ki Vayert nagyon szépen, aki kicselezett egy védőt, majd ballal, futtában, 13-ról a bal felső sarokba csavart, 4-1.

45. perc: Vayer jobb oldali beadását Hrepka fejelte közelről a kapuba egy szolnoki védő szorításában.

45. perc: Vége az első félidőnek.

46. perc: Elkezdődött a második  félidő.

48. perc: Hrepka jobbról lőtte be a labdát az alapvonalról, a rövid saroknál érkező Montvai pedig a rövid felsőbe vágta a labdát, 6-1.

49. perc: Böde kiugratásából Montvai került helyzetbe, aki 15 méterről szépen lőtt a bal sarokba az elvetődő Rézsó mellett, 7-1.

51. perc: Bal oldali szögletet követően Gévay fejelt közelről a kapuba, 8-1.

64. perc: Sipeki indításával lódult meg Montvai. Beadásából Böde 16 méterről szerzett gólt, 9-1.

68. perc: Tamási érkezett jó ütemben egy szögletnél, a testével sodorta a kapuba a labdát, 10-1.

17 órakor kezdődött:

ZTE FC - Lombard Pápa Termál FC 0-8 (0-2)
ZTE-Aréna, néző. Vezeti: Pintér Csaba (Huszár, Kóbor)
ZTE: Vörös - Pál, Sadek, Turcsik, Kovács K., Csordás, Hernandez, Szabó B., Balázs, Turkovs.
Pápa: Szűcs - Tóth G., Germán, Zulevs, Varga G., Rása, Rodenbücher, Horváth L., Szabó Z., Németh M., Quintero. Vezetőedző: Véber György

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés.

36. perc: Vezet a Pápa, Zulevs a gólszerző.

43. perc: Már két góllal vezet a Pápa, Varga Gábor volt eredményes.

46. perc: Elkezdődött a második félidő.

50. perc: 3-0-ra vezet a Pápa, Lovrencsics a gólszerző.

51. perc: Alighogy leírjuk 0-3-as állást már 0-4, megint Lovrencsics volt eredményes.

55. perc: Megvan az ötödik pápai gól is, Szabó II a gólszerző.

70. perc: Itt a hatodik pápai gól, újra Zulevs talált a kapuba.

80. perc: Csepregi passzát követően Maric volt eredményes.

86. perc: Maric ugratta ki Szabó II-t, újabb gól született, 0-8.

17 óra 30-kor kezdődött:

Budapest Honvéd FC - MTK Budapest FC 0-2 (0-2)
Bozsik József Stadion, néző. Vezeti: Lovas László (ifj. Kormányos, Medovarszki)
Honvéd: Sánta - Kostolani, Gengeliczki, Baráth, Fejes, Johnson, Zelenka, Ikande, Ivancsics, Sekulic, Diaby. Vezetőedző: Supka Attila.
MTK: Groppioni - Zámbó, Póti, Kelemen, Hajdú, Nikházi, Gál, Macura, Vass, Frank, Molnár. Vezetőedző: Garami József.

27. perc: Vezet az MTK. Egy baloldali beadást követően Kelemen fejelt a kapuba 9 méterről, 0-1.

42. perc: Nikházi futott el a jobb oldalon, középre adott, ahol a rövid oldalon érkező Frank csodaszép mozdulattal pörgetett fel a jobb felsőbe. Szép gól volt, 0-2.

18 órakor kezdődött:

Kecskeméti TE-Ereco - Újpest FC 2-3 (1-2)
Széktói Stadion, 400 néző. Vezeti: Karakó Ferenc (Márkus, Galán)
KTE: Ribansky – Koszó, Radanovics, Balogh B., Forró – Ebala, Alempijevics, Csukics – Sztokics, Lencse, Bori. Vezetőedző. Tomiszlav Szivics.
Újpest: Horváth T. – Privigyei, Szalai, Wilson, Banai – Üveges, Dombai – Horváth R. M., Bognár I., Kovács D. – Szabó B.. Vezetőedző: Zoran Spisljak.

2. perc: Egy jobb oldali támadás végén Lencse kapta a labdát a 16-oson belül, egy lövőcsellel tisztára játszotta magát, és 10 m-ről, ballal, laposan kapunk jobb alsó sarkába helyezett, 1-0.

18. perc: Bognár indította remek labdával Szabót, aki betört a 16-osra, és ziccerben Radanovics csak buktatni tudta! A büntetőt Bognár laposan, erősen a jobb alsóba lőtte, 1-1.

35. perc: Bognár végezhetett el szögletet balról. A beívelést Dombai a bal kapufára fejelte, a kipattanót Üveges ballal a jóbb alsó sarokba lőtte, 1-2.

45. perc: Elkezdődött a második félidő.

55. perc: Bognár tört be a hazai 16-osra Nagy labdájával, amikor Alempijevics buktatta. A büntetőt Szabó magabiztosan a jobb alsóba helyezte, 1-3.

59. perc: Az újpesti kaputól 20 m-re megítélt szabadrúgást Szavics csavarta a kapu jobb felső sarkába, 2-3.

74 perc: Sztokics ívelt a kiugró Simon elé, aki a lila-fehér kaputól 14 m-ről a jobb alsó sarokba lőtt, 3-3.

90. perc: Gyurcsó kapott labdát, majd indította Simont, aki kilépett védőink közül és Horváth fölött a hálóba emelt, 4-3.

Diósgyőri VTK – Mezőkövesd-Zsóry SE 4-0 (3-0)
Diósgyőr, néző. Vezeti: Szabó Zsolt (Horváth R., Márton).
Diósgyőri VTK: Farkas B. – Vadász, Budovinszky, Gal, Gohér – Abdouraman – Gallarado, Lippai, Luque – Carreno, Arze. Edző: Benczés Miklós.
Mezőkövesd-Zsóry SE: Szántai – Ur, Kaszás, Elek, Sivák – Bagi – Zováth, Irhás, Lipusz – Hamar, Husanik. Edző: Huszák Géza.

22. perc: Vezet a Diósgyőr. Carreno indította Luque-t, aki megiramodott, majd 17 méterről szép gólt lőtt, 1-0.

28. perc: Vadász egyéni akciója végén lőtt gólt, 2-0.

35. perc: Sivák és Szántai egymásra vártak, ezt használta ki Arze, aki 11  méterről lőtt a kapuba, 3-0.

58. perc: Budovinszky bődületesen nagy gólt lőtt szabadrúgásból, 4-0.

90. perc: Vége a mérkőzésnek.

19 órakor kezdődik a mérkőzés:

Videoton FC - Gyirmót FC 4-2 (1-1)
Sóstói Stadion, néző. Vezeti:
Videoton FC: Bozsovics - Margitics, Vinicius, Caneira, Hector - Nagy, Mitrovics, Vasziljevics, Polonkai, Walter Lee - Nikolics. Vezetőedző: Paulo Sousa.
Gyirmót: Tarczy - Márton, Pirka, Domanyik, Polyák, Lannert, Horváth, Lázár, Weitner, Homonyik, Cseri. Vezetőedző: Soós Imre.

15. perc: Nikolics csapott le könyörtelenül egy rövid hazaadásra, és a kapus mellett - éles szögből - a kapuba gurított, 1-0.

31. perc: Nem mindennapi öngóllal egyenlített a Gyirmót. Egy teljesen ártalmatlan szituációban a 16-osról akart hazaadni Hector, azonban nem figyelt arra, hogy közben Bozsovics kimozdult a kapujából, így a védő Bozsovics mellett a kapuba gurított.

47. perc: Alves lemásolta Nikolics gólját. Szintén lecsapott egy rövid hazaadásra, és közelről a kapuba passzolta a labdát, 2-1.

72. perc: Szép támadás végén, az egyik gyirmóti játékos az alapvonalról passzolt vissza Lannertnek, aki 6 méterről, egyből kapura lőtt, Bozsovics még beleért ugyan a lövésbe, de védeni nem tudott.

82. perc: Brachi végzett el egy szabadrúgást a jobboldalról, egy védő fejjel megcsúsztatta a labdát a 16-oson belül, amely így pont Alves elé került, aki 10 méterről - senkitől sem zavartatva - a jobb felsőbe bombázott, 3-2.

91. perc: Nikolics 10 méterről lőtte ki a hosszú alsót, ezzel beállítva a 4-2-es végeredményt.

92. perc: Vége a mérkőzésnek.

20 órakor kezdődik a mérkőzés:

Ferencvárosi TC - Pécsi MFC 1-4 (1-2)
Albert Flórián Stadion, néző. Vezeti:
FTC: Hermány – Oláh, Nyárasdi, Fülöp, Zsívó – Morales, Antal, Nyilasi, Papp – Alison, Félix. Vezetőedző: Lipcsei Péter.
Pécs: Holczer - Törtei, Petrók, Causic, Nagy József, Regedei, Demjén, Tóth Zoltán, Andorka, Bajzát, Zeljkovic. Vezetőedző: Mészáros Ferenc

5. perc: Vezet a Pécs, Bajzát volt eredményes, 0-1.

7. perc: Andorka is betalált, 0-2.

29. perc: Nyilasi Bálint bődületesen nagy gólt lőtt, 1-2. Te jó ég!!!

34. perc: Ferencvárosi szempontból egy szerencsétlen öngóllal növelte előnyét a Pécs, Regedei beadásába Hermány ütött bele, de a visszafutó Antal testéről a kapuba pattant a labda, 1-3.

65. perc: Pákolicz ugratta ki remek ütemben Demjént, aki elrobogott, majd ballal Hermány lába között a kapu közepébe lőtt, 1-4.

Az oldal automatikusan frissül, kérjük ne használják az F5-ös frissítési módszert.