Két meccsen 34 gól esett Komlón

Nem mindennapi mérkőzéseken vannak túl a Komlói Bányász utánpótlás együttesei. A komlói fiatalok a PMFC hasonló korú játékosaiból álló csapataival mérték össze az erejüket, és szenvedtek súlyos vereségeket. A 19 évesek 10, a 17 évesek 24 gólt kaptak 90 perc alatt...

U 19 Komló  – PMFC “A” 0 – 10 (0-6)

A hazai csapat meg sem próbálta felvenni a versenyt sokkal erősebb, képzettebb és elszántabb ellenfelénél. A játékosok nagy része lélektelenül végigasszisztálta a 90 percet. A csapatból a nagy védéseket bemutató Inotait illeti dícséret.

U 17 Komló -

PMFC”A” 0-24 (0-15)

A csapat magját a tavalyi szezonban bajnokságot nyert U 13-mas gárda alkotja, vagyis a játékosok nagy része 13-14 éves. Ez minden ellenfél ellen 3-4 év korkülönbséget, jó másfél fejnyi magasságbeli és 10-15 kg súlybeli eltérést jelent.