A Vasas és az ETO is emlékezetes meccset vívott

Komoly izgalmak az NB II-ben.

A Győr az újonc Monor otthonában lépett pályára az NB II-ben vasárnap délután. A meccs hajrája fordulatosan alakult, hiszen a 93. percben Tóth Barna góljával a hazaiak egyenlítettek (2-2), de az utolsó szó Kovács Krisztiáné volt, ő állította be a végeredményt.

A Zalaegerszeg a Békéscsaba veretlenségét vette el. Az összecsapáson a csabaiak szerezték meg a vezetést, de a ZTE a duplázó Gajdos vezérletével fordítani tudott.

Zalaegerszegi TE FC–Békéscsaba Előre 3-1
A Vasas a Csákvárt látta vendégül az NB II negyedik fordulójában. Az angyalföldiek az első félidőben kétgólos előnyre tettek szert, de a szünet után szűk húsz perc alatt fordítani tudott a csákvári alakulat. Végül Ádám állított be a végeredményt.

Kevesebb fordulatot tartogatott a Gyirmót-Vác meccs, hiszen a gyirmótiak gyakorlatilag 18 perc alatt lerendezték a találkozót (2-0-ra vezettek ekkor), és a végjátékban még egyszer bevették a Duna-partiak kapuját.

BFC Siófok–Budafoki MTE 0-0
Vasas FC–Csákvár 3-3
Gyirmót FC Győr–Vác FC 3-0

A tabellát ide kattintva tekinthetik meg.