Hoppá: bombameglepetést hozott az NB II legutóbbi fordulója

Egyoldalú küzdelmet láthatott a publikum a forduló rangadóján, változás történt a táblázat élén.

Az NB II 7. fordulójának szombati nyitómeccsén a Szolnok Jasarevic 36. percben szerzett góljával hazai pályán 1-0-ra verte a Mosonmagyaróvár csapatát. A találkozó utolsó tizenöt percében két piros lap is színesítette a mérkőzést.

Megőrizte hibátlan mérlegét az MTK, a kék-fehérek ezúttal a Budaörsöt verték. A Kisvárda az utolsó percben mentett pontot Cegléden, nyert a Budafok és a Kazincbarcika. A Vác simán verte a Győrt.

A Békéscsaba-Zalaegerszeg találkozó óriási meglepetést hozott: a ZTE idegenben simázta le a csabaiakat (0-3). Az utolsó Csákvár hiába vezetett már kettővel is, ikszelt a Siófokkal, ugyanígy járt a kissé megtorpanó Nyíregyháza, amely gól nélküli döntetlent játszott a Szegeddel.