Vasárnapi sportműsor: Ferencváros–ZTE

Kézilabda Bl, topligák, NFL a kínálatban.


NOVEMBER 24., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
13. FORDULÓ
18.00: Ferencváros–ZTE FC (Tv: M4 Sport) 

NB II
18. FORDULÓ
13.00: Soroksár SC–FC Ajka
13.00: Dorogi FC–Duna Aszfalt TLC
13.00: Budaörs–Kazincbarcika
13.00: Szolnoki MÁV FC–Nyíregyháza Spartacus FC
13.00: BFC Siófok–Vác FC
15.15: Békéscsaba 1912 Előre–WKW ETO FC Győr (Tv: M4 Sport)
17.00: Aqvital FC Csákvár–Vasas FC
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–MTK Budapest
17.00: Gyirmót FC Győr–Budafoki MTE

NB III
16. FORDULÓ

KELETI CSOPORT
13.00: FC Hatvan–ESMTK
13.00: Eger–Cegléd
13.00: Füzesgyarmat–Jászberény
13.00: Gyöngyös–Tiszaújváros
13.00: DVTK II–Balassagyarmat
13.00: DVSC II–Sényő
13.00: Putnok FC–DEAC
13.00: Tállya–Ózd

KÖZÉP-CSOPORT
13.00: Iváncsa–Dunaújváros
13.00: Kelen SC–Dabas
13.00: Szentlőrinc–Dunaharaszti MTK
13.00: Szekszárd–PMFC
13.00: Kozármisleny–THSE-Szabadkikötő
13.00: Taksony–Bp. Honvéd II
13.00: Dabas-Gyón FC–Kecskeméti TE
13.00: Rákosmente–Monor

NYUGATI CSOPORT
11.00: Puskás Akadémia II–Bicskei TC
11.00: Mol Fehérvár FC II–BKV Előre
13.00: Hévíz SK–Érd
13.00: Sárvár FC–Veszprém
13.00: Pápai FC–Balatonlelle
13.00: Lipót SK FC–Nagykanizsa
13.00: Komárom VSE–III. Kerületi TVE
15.30: Ménfőcsanak–Mosonmagyaróvár

NŐI NB I
11. FORDULÓ
13.00: FTC–DVTK (Tv: M4 Sport)
13.00: Haladás Viktória–ETO FC Győr
19.30: Szent Mihály–MTK

ANGOL PREMIER LEAGUE
13. FORDULÓ
17.30: Sheffield United–Manchester United (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
14. FORDULÓ
15:00: Bordeaux–Monaco (Tv: Digi Sport1)
17:00: Saint-Étienne–Montpellier (Tv: Digi Sport3)
21:00: Toulouse–Olympique Marseille (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
12. FORDULÓ
15.30: Augsburg–Hertha (Tv: Sport2)
18.00: Hoffenheim–Mainz

OLASZ SERIE A
13. FORDULÓ
12:30: Bologna–Parma (Tv: Digi Sport1)
15:00: AS Roma–Brescia (Tv: Digi Sport1)
15:00: Sassuolo–Lazio (Tv: Digi Sport2)
15:00: Verona–Fiorentina
18:00: Sampdoria–Udinese (Tv: Digi Sport1)
20:45: Lecce–Cagliari (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
14. FORDULÓ
12:00: Espanyol–Getafe (Tv: Spíler2)
14:00: Osasuna–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)
16:00: Eibar–Alavés (Tv: Spíler2)
18:30: Villarreal–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
21:00: Valladolid–Sevilla (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
12. FORDULÓ
19.00: Atlanta Falcons–Tampa Bay Buccaneers
19.00: Buffalo Bills–Denver Broncos
19.00: Chicago Bears–New York Giants
19.00: Cincinnati Bengals–Pittsburgh Steelers
19.00: Cleveland Browns–Miami Dolphins
19.00: New Orleans Saints–Carolina Panthers (Tv: Sport2)
19.00: New York Jets–Oakland Raiders
19.00: Washington Redskins–Detroit Lions
22.05: Tennessee Titans–Jacksonville Jaguars
22.25: New England Patriots–Dallas Cowboys (Tv: Sport2)
22.25: Philadelphia Eagles–Seattle Seahawks
Hétfő, 2.20: San Francisco 49ers–Green Bay Packers (Tv: Sport2)

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA, LEVI
10.15 és 13.15: férfi műlesiklás

CSELGÁNCS
GRAND SLAM-VERSENY, OSZAKA
9.30: 3. nap (Tv: Sport2)

DARTS
PLAYERS CHAMPIONSHIP FINALS, MINEHEAD
13.45 : negyeddöntők (Tv: Sport1)
20.15: elődöntők és döntő (Tv: Sport1)

JÉGKORONG

ERSTE LIGA
17.30: Fehérvári Titánok–Hokiklub Budapest
17.40: Schiller-Vasas HC–Gyergyói HK (romániai)

EBEL
17.30: HC Orli Znojmo (cseh)–Hydro Fehérvár AV19

TIPSPORT LIGA
17.00: MAC Újbuda–HKM Zvolen (szlovák) (Tv: Digi Sport2)
17.30: DTVK Jegesmedvék–HC Nové Zámky (szlovák)

KÉZILABDA

NEMZETKÖZI NŐI FELKÉSZÜLÉSI TORNA, SZÖUL
2. FORDULÓ
8.10: Szerbia–Oroszország
10.00: Dél-Korea–MAGYARORSZÁG

FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
9. FORDULÓ
A-CSOPORT
17.00: RK Celje PL (szlovén)–Mol-Pick Szeged (Tv: Sport1)

NÉMET BAJNOKSÁG
14. FORDULÓ
13.30: THW Kiel–Leipzig (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00: Kaposvári KK–Naturtex-SZTE-Szedeák

RÖPLABDA
FÉRFI NB I
A-CSOPORT
17.00: Vegyész RC Kazincbarcika–PTE-PEAC
17.00: Vidux-Szegedi RSE–Sümegi RE
18.30: Kecskeméti RC–MAFC-BME
B-CSOPORT
16.00: MÁV Előre-Bericap–Szolnoki RK
17.00: Dunaferr SE–Pénzügyőr SE

SÍUGRÁS
11.30: Világkupa, Wisla

SPORTLÖVÉSZET
HUNGARIAN OPEN NEMZETKÖZI LÉGFEGYVERES VERSENY
8.00: férfi és női puska és pisztoly

TENISZ
Davis-kupa-döntő, Madrid

Videók