Szombati sportműsor: az örökrangadók napja

Telekom-Veszprém–Mol-Pick Szeged kézilabdában, Zalakerámia ZTE KK–Egis Körmend kosárlabdában.


DECEMBER 7.,SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
15. FORDULÓ
14.30: Mezőkövesd–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport) 
17.00: Debreceni VSC–Honvéd FC (Tv: M4 Sport) 
17.00: Mol Fehérvár FC–Paks 
17.00: Újpest–Kisvárda 
17.00: Zalaegerszeg–Kaposvár 

ANGOL PREMIER LEAGUE
16. FORDULÓ
13.30: Everton–Chelsea (Tv: Spíler1)
16.00: Bournemouth–Liverpool (Tv: Digi Sport1)
16.00: Tottenham–Burnley
16.00: Watford–Crystal Palace
18.30: Manchester City–Manchester United (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
17. FORDULÓ
17.30: Montpellier–PSG (Tv: Digi Sport2)
20.00: Monaco–Amiens (Tv: Digi Sport2)
20.00: Nice–Metz
20.00: Rennes–Angers (Tv: Digi Sport3)
20.00: Strasbourg–Toulouse

NÉMET BUNDESLIGA
14. FORDULÓ
15.30: Augsburg–Mainz
15.30: Dortmund–Düsseldorf (Tv: Sport1)
15.30: Freiburg–Wolfsburg
15.30: Mönchengladbach–Bayern München (Tv: Sport2)
15.30: RB Leipzig–Hoffenheim
18.30: Leverkusen–Schalke (Tv: Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA 2
16. FORDULÓ
13.00: Hannover–Aue (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
15. FORDULÓ
15.00: Atalanta–Verona (Tv: Digi Sport2)
18.00: Udinese–Napoli (Tv: Digi Sport3)
20.45: Lazio–Juventus (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
16. FORDULÓ
13.00: Real Madrid–Espanyol (Tv: Spíler2)
16.00: Granada–Alavés (Tv: Spíler2)
18.30: Levante–Valencia (Tv: Spíler2)
21.00: Barcelona–Mallorca (Tv: Spíler2)

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
18. FORDULÓ
15.30: Slovan Bratislava–DAC (Tv: Duna World)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
19.00: férfi lesiklás, Beaver Creek
20.30: női lesiklás, Lake Louise

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30: Corona Brasov (román)–Hokiklub Budapest
17.30: Gyergyói HK (román)–Dunaújvárosi Acélbikák

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00: Dabas–Vác
18.00: Eger–Komló
18.00: Ferencvárosi TC–Csurgó
18.00: Gyöngyös–Tatabánya
19.30: Telekom-Veszprém–Mol-Pick Szeged (Tv: M4 Sport)

KOSÁRLABDA

FÉRFI NB I
18.00: OSE Lions–Alba Fehérvár
19.00: DEAC–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
19.00: Zalakerámia ZTE KK–Egis Körmend

NŐI NB I
15.00: PINKK-Pécsi 424–PEAC-Pécs
15.00: ELTE BEAC Újbuda–ZTE Női Kosárlabda Klub
18.00: TFSE-MTK–Vasas Akadémia
18.00: Uni Győr MÉLY-ÚT–NKE-FCSM Csata

NBA, ALAPSZAKASZ
20.30: Dallas Mavericks–New Orleans Pelicans (Tv: Sport2)

LÓVERSENY
15.00: Kincsem+Tuti 1156 (Tv: Sport1)

ÖKÖLVÍVÁS
PROFI GÁLA, DIRIJAH
21.00: Andy Ruiz–Anthony Joshua (Tv: Sport1)

PROFI GÁLA, NEW YORK
Vasárnap, 3.00: Jermall Charlo–Dennis Hogan (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
19.00: Jászberény VT–UTE
19.30: Békéscsabai RSE–Vasas Óbuda

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
Világkupa, Sanghaj

SÍUGRÁS
15.30: Világkupa, Nyizsnyij Tagil

ÚSZÁS
RÖVID PÁLYÁS EURÓPA-BAJNOKSÁG, GLASGOW
10.30: előfutamok (Tv: M4 Sport)
18.00: elődöntők, döntők

UFC
FIGHT NIGHT, WASHINGTON
Vasárnap, 3.00: Alistair Overeem–Walt Harris (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
BENU FÉRFI MAGYAR KUPA, NÉGYES DÖNTŐ, KOMJÁDI BÉLA USZODA
ELŐDÖNTŐ
17.30: FTC-Telekom Waterpolo–Szolnoki Dózsa
19.00: A-Híd OSC-Újbuda–PannErgy-Miskolc

 

 

Videók