Szombati sport: Topligák minden mennyiségben

Jégkorong, kézilabda, kosárlabda és röplabda a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

NB I
23. FORDULÓ
17.00: Mezőkövesd Zsóry FC–ZTE FC
17.00: Mol Fehérvár FC–Kaposvári Rákóczi FC
17.00: Újpest FC–Puskás Akadémia FC
17.00: Budapest Honvéd–Diósgyőri VTK, Új Hidegkuti Nándor Stadion (Tv: M4 Sport)
17.00: Kisvárda Master Good–Paksi FC
19.30: Ferencvárosi TC–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport)

ANGOL PREMIER LEAGUE
28. FORDULÓ
13.30: Brighton–Crystal Palace (Tv: Spíler1)
16.00: Bournemouth–Chelsea (Tv: Spíler1)
16.00: Newcastle–Burnley
16.00: West Ham United–Southampton
18.30: Watford–Liverpool (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
27. FORDULÓ
17.30: PSG–Dijon (Tv: Digi Sport2)
20.00: Amiens–Metz
20.00: Brest–Angers
20.00: Monaco–Reims (Tv: Digi Sport2)
20.00: Montpellier–Strasbourg
20.00: Toulouse–Rennes (Tv: Digi Sport3)

NÉMET BUNDESLIGA
24. FORDULÓ
15.30: Augsburg–Mönchengladbach
15.30: Borussia Dortmund–Freiburg
15.30: Hoffenheim–Bayern München (Tv: Sport2)
15.30: Mainz–Paderborn
18.30: 1. FC Köln–Schalke 04 (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
26. FORDULÓ
15.00: Lazio–Bologna (Tv: Digi Sport2)
18.00: Udinese–Fiorentina (Tv: Digi Sport3)
20.45: Napoli–Torino (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
26. FORDULÓ
13.00: Eibar–Levante (Tv: Spíler2)
16.00: Valencia–Betis (Tv: Spíler2)
18.30: Leganés–Alavés (Tv: Spíler2)
21.00: Granada–Celta Vigo (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
10.20: világkupa, női szuperóriás-műlesiklás, La Thuile (Tv: Eurosport1)
12.00: világkupa,férfi szuperóriás-műlesiklás, Hinterstoder (Tv: Eurosport1)

ASZTALITENISZ
Országos bajnokság, Kecskemét

ÉSZAKI ÖSSZETETT
9.50: világkupa, Lahti HS 130 (Tv: Eurosport2)

FORMULA–E
11.00: világbajnoki-sorozat, Marrákes, időmérő (Tv: Eurosport2)
15.00: világbajnoki-sorozat, Marrákes, 5. futam (Tv: Eurosport1)

GYORSKORCSOLYA
10.30: összetett és spint világbajnokság, Hamar

HÓDESZKA
19.45: FIS világkupa, Blue Mountain (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, RÁJÁTSZÁS
NEGYEDDÖNTŐ
4. MÉRKŐZÉSEK
17.30: Fehérvári Titánok–FTC-Telekom
17.30: Gyergyói HK (romániai)–Corona Brasov (romániai)
EBEL, KÖZÉPSZAKASZ
ALSÓHÁZ
17.30: EHC Liwest Black Wings Linz (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19

KERÉKPÁR
11.45: World Tour, UAE Tour, 7. szakasz, Arab Emírségek (Tv: Eurosport1)
Vasárnap, 3.00: Tour de Taiwan, 1. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
14. FORDULÓ
B-CSOPORT
17.30: Motor Zaporizzsja (ukrán)–Telekom Veszprém (Tv: Sport1)
A-CSOPORT
20.00: Barcelona (spanyol)–Mol-Pick Szeged (Tv: Sport1)
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, KÖZÉPDÖNTŐ
2. CSOPORT
5. FORDULÓ
14.45: Brest (francia)–Ljubljana (szlovén) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00: Csurgói KK–HE-DO B. Braun Gyöngyös
18.00: Dabasi KC–Budakalász
18.00: SBS-Eger–Balatonfüredi KSE
18.00: Sport36-Komló–Váci KSE
NŐI NB I
18.00: Váci NKSE–Kisvárda Master Good SE

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–Kaposvári KK
NŐI NB I
17.00: NKE-FCSM Csata–Uni Győr Mély-Út
17.00: ZTE Női Kosárlabda Klub–ELTE BEAC Újbuda
18.00: Vasas Akadémia–TFSE-MTK
18.00: VBW CEKK Cegléd–Atomerőmű KSC Szekszárd
NBA, ALAPSZAKASZ
23.00: New York Knicks–Chicago Bulls (Tv: Sport1)

LÓSPORT
15.00: Kincsem+Tuti 1059 (Tv: Sport2)

PÁLYAKERÉKPÁR
18.00: világbajnokság, Berlin, 4. nap (Tv: Eurosport2)

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00: Fatum Nyíregyháza–Swietelsky-BRSE
18.00: MTK Budapest–UTE, Illyés-Aramis Sportcsarnok
19.00: Hungast Haladás–Jászberény VT

SÍUGRÁS
16.00: világkupa, Lahti, csapatverseny (Tv: Eurosport1)

SÍLÖVÉSZET
13.30: női Európa-bajnokság, Minszk, 7.5 km sprint (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

SPORTLÖVÉSZET
Légfegyveres Európa-bajnokság, Wroclaw

SZNÚKER
19.55: The Players Championship, elődöntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ
ATP-tornák
• 16.00: Dubai, döntő (Tv: Eurosport2)
• Vasárnap, 4.00: Acapulco (Tv: Eurosport2)
• 21.00: Santiago, elődöntő (Tv: Sport2)
WTA-tornák
• 16.00: Doha, döntő (Tv: Digi Sport1)
• Vasárnap, 1.00: Acapulco, döntő (Tv: Digi Sport1)

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
14. FORDULÓ
A-CSOPORT
15.30: FTC-Telekom Waterpolo–Szolnoki Dózsa
16.00: Szegedi VE–UVSE
17.00: Debreceni VSE–PannErgy-Miskolci VLC
19.00: PVSK-Mecsek Füszért–Tatabánya
B-CSOPORT
18.00: Metalcom Szentes–AVUS Szombathely
18.00: VasasPlaket–Kaposvári VK
19.00: A-Híd OSC Újbuda–ZF-Eger
19.00: Budapesti Honvéd SE–BVSC-Zugló 

Borítókép: GettyImages

Videók