DVSC: döntetlen a Balmazújváros ellen

A DVSC-TEVA 3-3-as döntetlent ért el a Balmazújváros elleni edzőmeccsen. Dombi Tibor tizenegyest harcolt ki és gólt lőtt.

A Balmazújváros együttesével játszott felkészülési mérkőzést a DVSC-TEVA labdarúgócsapata. A találkozón pályára lépett a francia próbajátékos, Manadou Wague, aki a védekező középpályás posztján kapott feladatot, de nem sokat tudott játszani, mivel a meccs elején megsérült, és le kellett cserélni.

A Balmazújváros már a 3. percben vezetést szerzett 11-esből. A meccs közben erősen fújt a szél, ami az első félidőben inkább a vendégeket támogatta. Többet birtokolták a labdát, bár igazán nagy helyzetet nem tudtak kialakítani. A DVSC az utolsó negyedórában vette át az irányítást, megvolt a lehetőség az egyenlítésre is, de a szünetig erre nem került sor.

A második félidő elején azonban Ibrahima Sidibe révén összejött, de már előtte is volt egy nagy hazai helyzet, ugyanis Slimane Bouadla a kapufát találta el. A vendégek visszaszerezték a vezetést, de ennek nem sokáig örülhettek, mivel Ferenczi János egy gyönyörű gólt lőtt ballal a bal felsőbe. Előtte Dombi Tibort csak szabálytalanul tudták szerelni a büntetőterületen, a 11-est azonban Adamo Coulibaly kihagyta, a kapus fogta a lövését. Dombi a végén ismét megvillant: betört a tizenhatoson belülre és a kapus felett a hálóba pörgette a labdát. Az előnyt azonban nem tudta megtartani a Loki, mivel a 85. percben a Balmazújváros egyenlített.

LABDARÚGÁS
 Felkészülési mérkőzés
DVSC-TEVA – Balmazújváros 3-3 (0-1)
Gólszerző: 0-1 Szöllősi (11-esből, 3.), 1-1 Sidibe (51.), 1-2 Sándor (60.), 2-2 Ferenczi (62.), 3-2 Dombi (69.), 3-3 Murák (85.)