FUTBALLPROGRAM
NB I
33. FORDULÓ
16.00: MTK Budapest–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport – körkapcsolás)
16.00: Puskás Akadémia–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport – körkapcsolás)
16.00: Kisvárda–Zalaegerszegi TE FC (Tv: M4 Sport – körkapcsolás)
NB II
37. FORDULÓ – élő eredménykövető
17.00: Budafoki MTE–Békéscsaba 1912 Előre
17.00: III. Ker. TVE–Nyíregyháza Spartacus FC
17.00: Szeged–Csanád Grosics Akadémia–ETO FC
17.00: Dorogi FC–Pécsi MFC
17.00: Tiszakécskei LC–Szolnoki MÁV FC
17.00: Szombathelyi Haladás–Kecskeméti TE Hufbau
17.00: Szentlőrinc–BFC Siófok
17.00: Budaörs–Vasas FC
17.00: Soroksár SC–Aqvital FC Csákvár
NB III
36. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
17.00: BKV Előre–Újpest II
17.00: Debreceni EAC–Tállya
17.00: Eger SE–Tiszafüred
17.00: Hajdúszoboszló–Kazincbarcika
17.00: Hidasnémeti–Diósgyőri VTK II
17.00: Jászberényi FC–Sényő
17.00: Kisvárda II–Debreceni VSC II
17.00: Putnok FC–SBTC
17.00: Tiszaújváros–Békéscsaba II
17.00: Törökszentmiklós–Füzesgyarmat
KÖZÉP-CSOPORT
11:00: Ferencvárosi TC II–Vác
11:00: Honvéd FC II–Paks II
17:00: Dunaújváros PASE–Iváncsa
17:00: ESMTK–Makó FC
17:00: FC Dabas–Dabas-Gyón
17:00: Gerjen–Balassagyarmat
17:00: Hódmezővásárhely–Monor
17:00: Mohács–Rákosmenti KSK
19:00: Kozármisleny–Szekszárdi UFC
NYUGATI CSOPORT
11.00: Mol Fehérvár FC II–Érd
17.00: Andráshida–Zalaegerszeg II
17.00: Balatonfüred–Gárdony
17.00: BVSC-Zugló–Bicske
17.00: Győri ETO II–Komáromi VSE
17.00: Nagykanizsa–Veszprém FC
17.00: Pápa–Gyirmót II
17.00: SC Sopron–Kelen SC
17.00: Tatabánya–Mosonmagyaróvári TE
18.00: Kaposvár–Puskás Akadémia II
ANGOL PREMIER LEAGUE
37. FORDULÓ
13.00: Tottenham Hotspur–Burnley (Tv: Digi Sport1)
15.00: Aston Villa–Crystal Palace
15.00: Leeds United–Brighton
15.00: Watford–Leicester City
15.00: West Ham United–Manchester City (Tv: Spíler1)
15.00: Wolverhampton–Norwich City
17.30: Everton–Brentford (Tv: Spíler1)
OLASZ SERIE A
37. FORDULÓ
12.30: Bologna–Sassuolo (Tv: Sport2)
15.00: Napoli–Genoa (Tv: Sport2)
18.00: Milan–Atalanta (Tv: Sport2)
20.45: Cagliari–Internazionale (Tv: Sport2)
SPANYOL LA LIGA
37. FORDULÓ
18.30: Athletic Bilbao–Osasuna
18.30: Atlético Madrid–Sevilla
18.30: Betis–Granada
18.30: Cádiz–Real Madrid
18.30: Celta Vigo–Elche
18.30: Espanyol–Valencia
18.30: Getafe–Barcelona
18.30: Levante–Alavés
18.30: Mallorca–Rayo Vallecano
18.30: Villarreal–Real Sociedad
SZLOVÁK FORTUNA LIGA
RÁJÁTSZÁS, 9. FORDULÓ
20.00: DAC–Ruzomberok
NŐI NB I
20. FORDULÓ
17.30: Astra–Ferencváros
NÉMET BUNDESLIGA 2.
34. FORDULÓ
15.30: Werder Bremen–Regensburg (Tv: Arena4)
TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
ASZTALITENISZ
Autókar Extraliga, négyes döntő, Komló
10.30: férfi és női bronzmérkőzés
15.30: férfi és női döntő
DARTS
EUROPEAN TOUR, PRÁGA
19.00: negyeddöntő, elődöntő, döntő (Tv: Arena4)
DUATLON
Középtávú országos bajnokság, Tab
JÉGKORONG
VILÁGBAJNOKSÁG, FINNORSZÁG
2. FORDULÓ
A-CSOPORT (Helsinki)
11.20: Kanada–Olaszország
15.20: Franciaország–Kazahsztán
19.20: Dánia–Svájc
B-CSOPORT (Tampere)
11.20: Norvégia–Nagy-Britannia
15.20: Egyesült Államok–Ausztria
19.20: Csehország–Svédország
KERÉKPÁR
TOUR DE HONGRIE, 5. SZAKASZ
9.40: Miskolc–Gyöngyös–Kékestető, 184 km, hegyi befutó
GIRO D'ITALIA, 9. SZAKASZ
Isernia–Blockhaus, 191 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)
KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00: Fejér-B.Á.L. Veszprém–Grundfos Tatabánya KC
NŐI NB I
15.00: Hungast Szombathelyi KKA–Érd
18.30: Váci NKSE–Motherson Mosonmagyaróvári KC
NŐI EHL, FINAL FOUR
15.15: bronzmérkőzés (Tv: Sport1)
17.15: döntő (Tv: Sport1)
MOTOGP
FRANCIA NAGYDÍJ, LE MANS
11.00: Moto3 (Tv: Arena4)
12.20: Moto2 (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP (Tv: Arena4)
ÖTTUSA
Világkupaverseny, Albena (Bulgária) – vegyes váltó
TENISZ
11.00: ATP-torna, Róma (Tv: Eurosport2)
11.00: WTA-torna, Róma (Tv: Digi Sport2)
Borítókép: GettyImages
Címkék: tv-műsor, tv-program, tv-közvetítés