0–2-ről állt fel a Győr, mégis kikapott otthon; nyert a Puskás

Hiába egyenlített Miriuta csapata kétgólos hátrány után, a Nyíregyháza a hosszabbításban győztes gólt szerzett az ETO Parkban.

A győri játékosok a mérkőzés elején szinte csak kóvályogtak a pályán, amit a Spartacus ki is használt. Előbb Lubos Kamenár paskolt egy szögletet saját játékosára, Lang Ádámra, aki a saját kapujába lőtt, majd miután a túloldalon Rudolf Gergely a gólvonalon gyakorlatilag kivédte csapattársa, Luis Ibánez lövését – szegény embert az ág is húzza - a vendégek több nagy kihagyott helyzet után Fodor Ferenc révén megduplázták az előnyt.

Vasile Miriuta még az első félidőben cserélt, Marko Dinjar helyére Njongo Priso állt be.

Miriuta beküldte később Djordje Kambert, és az újonc Mayer Milánt is. Szépíteni azonban egy hátvéd, Lipták Zoltán tudott, aki Balogh hibája után az üres kapuba fejelt.

A Győr ezek után összekapta magát, a sok helyzet után végre jött a gól is, a debütáló Mayer Milán fejese révén. A győri nyomást ezek után Baloghgal a élen a vendégvédelem rendre visszaszorította, majd jött a slusszpoén, Pekár László a hosszabbításban megszerezte a győzelmet.

Kikapott a gazdaságilag szintén nehéz helyzetbe került Lombard Pápa. A Puskás AFC Lencse László első félidőben szerzett góljával elvitte a három pontot.

A Paks 2–0-ra verte a Pécs csapatát, miután a vendégek már a hatodik percben emberhátrányba kerültek Vukasin Polekszics kiállítása révén. Az ezzel egyidejűleg megítélt büntetőt Báló Tamás értékesítette, a végeredményt a Diósgyőr ellen duplázó Könyves Norbert állította be.

Győri ETO–Nyíregyháza 2–3 (Lipták 62., Mayer 79., ill. Lang 3. – öngól, Fodor 31., Pekár 94.)
Lombard Pápa–Puskás Akadémia 0–1 (Lencse 27.)
Paks–Pécsi MFC 2–0 (Báló 9. – 11-esből, Könyves 31.)