Vasárnapi Sportműsor: Veszprém-Montpellier, Ukrajna-Magyarország

Pályán a Győr, nbII, topligák,


FUTBALLPROGRAM

NB II
25. FORDULÓ

14.00: Szolnoki MÁV FC–BFC Siófok
14.00: Budaörs–Szombathelyi Haladás, Tatabánya
14.00: Soroksár SC–Budafoki MTE
14.00: Békéscsaba 1912 Előre–Vác FC
14.00: Duna Aszfalt TLC–Nyíregyháza Spartacus FC
14.00: Kazincbarcika–Vasas FC, Putnok
17.00: WKW ETO FC Győr–Szeged-Csanád Grosics
17.00: Aqvital FC Csákvár–Gyirmót FC Győr
17.00: FC Ajka–MTK Budapest

ANGOL PREMIER LEAGUE
27. FORDULÓ

15.00: Manchester United–Watford
15.00: Wolverhampton Wanderers–Norwich City (Tv: Spíler1)
17.30: Arsenal–Everton (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
26. FORDULÓ

15.00: St.-Étienne–Reims (Tv: Digi Sport3)
17.00: Rennes–Nimes
21.00: PSG–Bordeaux (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
23. FORDULÓ

15.30: Leverkusen–Augsburg (Tv: Sport2)
18.00: Wolfsburg–Mainz (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
25. FORDULÓ

12.30: Genoa–Lazio (Tv: Digi Sport1)
15.00: Atalanta–Sassuolo (Tv: Digi Sport1)
15.00: Torino–Parma
15.00: Verona–Cagliari (Tv: Digi Sport2)
18.00: AS Roma–Lecce (Tv: Digi Sport2)
20.45: Inter–Sampdoria (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
25. FORDULÓ

12.00: Osasuna–Granada (Tv: Spíler2)
14.00: Alavés–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)
16.00: Valladolid–Espanyol (Tv: Spíler2)
18.30: Getafe–Sevilla (Tv: Spíler2)
21.00: Atlético Madrid–Villarreal (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ

2.00 és 5.00: világkupa, férfi műlesiklás, Naeba (Tv: Eurosport1)
10.30 és 13.30: világkupa, női kombináció, Crans-Montana (Tv: Eurosport1)

ASZTALITENISZ

10.30: World Tour-verseny, egyes elődöntők, döntők, Budapest (BOK Csarnok)

ATLÉTIKA

13.30: fedett pályás országos bajnokság (BOK Csarnok)

JÉGKORONG
EBEL KÖZÉPSZAKASZ
ALSÓHÁZ

17.30: Hydro Fehérvár AV19–Villach (osztrák)
ERSTE LIGA, RÁJÁTSZÁS
NEGGYEDDÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS

17.00: Dunaújvárosi Acélbikák–Újpest

NEGGYEDDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS

18.30: DEAC–SC Csíkszereda

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR

13. FORDULÓ

B-CSOPRT

17.00: Telekom Veszprém–Montpellier HB (francia) (Tv: Sport1)

FÉRFI EHF-KUPA, CSOPORTKÖR

3. FORDULÓ

11.45: Cuenca (spanyol)–RN Löwen (német) (Tv: Sport1)

NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, KÖZÉPDÖNTŐ
2. CSOPORT

4. FORDULÓ

19.00: Brest Bretagne (francia)–Győri Audi ETO KC (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ


2. FORDULÓ, F-CSOPORT


17.00: Ukrajna–MAGYARORSZÁG, Zaporizzsja (Tv: M4 Sport)
17.00: Szlovénia–Ausztria

NŐI NB I

18.00: Sopron Basket–PEAC-Pécs

NBA, ALAPSZAKASZ


21.30: Los Angeles Lakers–Boston Celtics (Tv: Sport2)

LÓSPORT

15.00: Kincsem+Tuti 1053 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRLIGA, ALAPSZAKASZ

17.00: HÉP Kecskeméti RC–Fino Kaposvár
18.00: DEAC–Pénzügyőr SE

NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ


17.00: Swietelsky-BRSE–1. MCM-Diamant Kaposvár
18.00: Vasas Óbuda–Hungast Haladás

SÍLÖVÉSZET

12.30: világbajnokság, Antholz-Anterselva – női tömegrajtos verseny 12.5 km (Tv: Eurosport1)
15.00: férfi tömegrajtos verseny 15 km (Tv: Eurosport1)

TENISZ
ATP-tornák

14.00: döntő, Marseille (Tv: Sport1)

21.30: döntő, Rio de Janeiro (Tv: Eurosport1)

Delray Beach

Videók