Csütörtöki sportműsor: Európa Liga selejtezőt játszik a Ferencváros

Európa Liga selejtezők, kajak kenu vb, junior úszó vb


AUGUSZTUS 22., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA-SELEJTEZŐ

4. FORDULÓ (PLAYOFFKÖR)

19.00: FK Suduva (litván)–Ferencváros (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI PÁROSÍTÁSOK

16.00: Asztana FK (kazah)–BATE (fehérorosz)
17.00: Ararat-Armenia (örmény)–F91 Dudelange (luxemburgi)
19.00: Malmö FF (svéd)–Bnei Jehuda (izraeli)
19.30: Feyenoord (holland)–Hapoel Beer-Seva (izraeli)
19.30: Ludorogec Razgrad (bolgár)–NK Maribor (szlovén)
19.45: FC Köbenhavn (dán)–Riga FC (lett)
20.00: AEK Athén (görög)–Trabzonspor (török)
20.00: Legia Warszawa (lengyel)–Rangers FC (skót)
20.30: AZ Alkmaar (holland)–Royal Antwerp (belga)
20.30: FCSB (román)–Vitória Guimaraes (portugál)
20.30: KAA Gent (belga)–HNK Rijeka (horvát)
20.30: PSV Eindhoven (holland)–Apollon FC (ciprusi)
20.30: RC Strasbourg (francia)–Eintracht Frankfurt (német)
20.45: Sporting Braga (portugál)–Szpartak Moszkva (orosz)
20:45: Celtic (skót)–AIK (svéd)
20.45: Linfield FC (északír)–Qarabag (azeri)
21.00: Slovan Bratislava (Pozsony, szlovák)–PAOK (görög)
21.00: Espanyol (spanyol)–Zorja Luhanszk (ukrán)
21.00: Partizan (szerb)–Molde (norvég)
21.00: Torino FC (olasz)–Wolverhampton Wanderers (angol)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KERÉKPÁR

15.00: Tour of Denmark, 2. szakasz (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG

HÁROM NEMZET NŐI VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI TORNA, ÉRD

18.00: MAGYARORSZÁG–Németország

LÓSPORT

13.30: Kincsem+Tuti 1957 (Tv: Sport1)

KÉZILABDA

NÉMET BAJNOKSÁG

1. FORDULÓ

19.00: HSG Nordhorn-Lingen–Bergischer HC (Tv: Sport2)

KAJAK-KENU
VILÁGBAJNOKSÁG, SZEGED

9.00: férfi C–2 1000 m, férfi K–1 1000 m, női K–1 1000 m, női C–1 200 m, férfi C–1 500 m, férfi K–2 500 m, női K–2 500 m, előfutamok

15.00: férfi C–2 500 m, női C–1 500 m, férfi K–1 500 m, női K–2 500 m, középfutamok (Tv: M4 Sport)

16.50: férfi C–4 500 m, női C–2 500 m, női K–4 500 m, férfi K–4 500 m, középfutamok

16.30: paraverseny, döntők

TENISZ

21.00: ATP-torna: Winston-Salem (Tv: Sport1)

16.55: Grand Slam-torna, US Open, selejtező (Tv: Eurosport1)

GOLF

20.45: Tour Championship By Coca-Cola, Atlanta, 1. nap (Tv: Sport2)

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ELŐSZEZON

Péntek, 2.00: Miami Dolphins–Jacksonville Jaguars (Tv: Sport2)

ÚSZÁS

9.30: junior úszó-világbajnokság, Budapest, Duna Aréna, előfutamok (Tv: M4 Sport)
17.30: junior úszó-világbajnokság, Budapest, Duna Aréna, középdöntők, döntők (Tv: M4 Sport)

Videók