Csütörtöki sport: nehéz feladat előtt áll az Újpest

A lila-fehéreknek Bázelben kell ledolgozniuk a hátrányukat a továbbjutáshoz.


FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA-SELEJTEZŐ
VISSZAVÁGÓ
17.00: Alaskert (örmény)–Kajrat Almati (kazah)
18.00: Helsinki (finn)–Neftci (azeri)
19.00: Anorthoszisz (ciprusi)–Rapid Wien (osztrák)
19.00: Zalgiris (litván)–Mura (szlovén)
20.00: St. Johnstone (skót)–Galatasaray (török)
20.45: Celtic (skót)–Jablonec (cseh)

EURÓPA-KONFERENCIALIGA, SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
15.00: Asztana (kazah)–Kuopio PS (finn)
18.00: Bodö/Glimt (norvég)–Prishtina (koszovói)
18.00: Rubin Kazany (orosz)–Raków (lengyel)
18.00: Molde (norvég)–Trabzonspor (török)
18.00: Qarabag (azeri)–AEL Limassol (ciprusi)
18.45: Hammarby (svéd)–Csukaricski (szerb)
18.45: Zilina (szlovák)–Tobol (kazah)
19.00: Hapoel Beer-Seva (izraeli)–Slask Wroclaw (lengyel)
19.00: PAOK (görög)–Bohemians (ír)
19.00: Viktoria Plzen (cseh)–TNS (walesi)
19.00: FK Rigas FS (lett)–Gent (belga)
19.30: FC Basel (svájci)–Újpest FC (Tv: M4 Sport) 
19.30: Fola Esch (luxemburgi)–Linfield (északír)
19.30: Maccabi Tel-Aviv (izraeli)–Spartak Trnava (szlovák)
20.00: Anderlecht (belga)–Laci (albán)
20.00: FC Köbenhavn (dán)–Lokomotiv Plovdiv (bolgár)
20.00: Feyenoord (holland)–Luzern (svájci)
20.00: Hibernians (máltai)–Riga FC (lett)
20.00: Olimpija Ljubljana (szlovén)–Santa Clara (portugál)
20.00: Rijeka (horvát)–Hibernian (skót)
20.00: Sivasspor (török)–Dinamo Batumi (grúz)
20.00: Teuta (albán)–Shamrock Rovers (ír)
20.00: Velez Mostar (bosnyák)–Elfsborg (svéd)
20.30: Larne (északír)–Pacos Ferreira (portugál)
20.45: Aberdeen (skót)–Breidablik (izlandi)
20.45: HB Tórshavn (feröeri)–Maccabi Haifa (izraeli)
21.00: Dundalk (ír)–Vitesse (holland)
21.00: LASK Linz (osztrák)–Vojvodina (szerb)
21.00: Partizan (szerb)–Szocsi (orosz)
21.00: NK Osijek (horvát)–CSZKA Szófia (bolgár) 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS KIEMELT ESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
22.00: Boston Red Sox–Tampa Bay Rays (Tv: Sport1)
Péntek, 1.00: Chicago White Sox–New York Yankees (Tv: Sport1)

KÉZILABDA
21.30: a decemberi, spanyolországi női világbajnokság csoportkörének sorsolása, Castellón

SZNÚKER
13.00 és 18.00: Championship League, 4. középdöntő (Tv: Sport2)

TENISZ
17.00: ATP-torna, Toronto (Tv: Eurosport2)
17.00: WTA-torna, Montreal (Tv: Digi Sport2)

Borítókép: GettyImages

Videók