Pénteki sportműsor: Ferencváros-Debrecen

topligák, kézilabda, kerekesszékes vívó világkupa


FUTBALLPROGRAM

FUTSAL NB I
18. FORDULÓ

18.30: Berettyóújfalu–Aramis
20.00: FTC–Nyírgyulaj

ANGOL PREMIER LEAGUE
26. FORDULÓ
21.00: Wolverhampton–Leicester (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
25. FORDULÓ
20.45: Monaco–Montpellier (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
22. FORDULÓ
20.30: Dortmund–Frankfurt (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
24. FORDULÓ
21.00: Valencia–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
11.00: világkupa, Saalbach-Hinterglemm, férfi szuperóriás-műlesiklás (Tv: Eurosport1)

BIRKÓZÁS
EURÓPA-BAJNOKSÁG, RÓMA

11.30: női 53, 57, 62, 65, 72 kg vigaszág
11.30: szabadfogás 57, 65, 70, 79, 97 kg selejtezők a negyeddöntőkig
16.45: elődöntők
18.00: döntők

GYORSKORCSOLYA
TÁVONKÉNTI VILÁGBAJNOKSÁG, SALT LAKE CITY

22.00: férfi 10 000 m, női üldözéses csapatverseny, férfi és női 500 m

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, KÖZÉPSZAKASZ
FELSŐHÁZ

17.30: Sport Club Csíkszereda (romániai)–DEAC
ALSÓHÁZ
18.00: UTE–Fehérvári Titánok
EBEL, KÖZÉPSZAKASZ
ALSÓHÁZ

19.15: Hydro Fehérvár AV19–HC TWK Innsbruck (osztrák)
TIPSPORT LIGA
18.00: HKM Zvolen (szlovák)–DVTK Jegesmedvék
19.00: MAC Újbuda–HK Poprad (szlovák)

KÉZILABDA
NŐI NB I


18.00: Kisvárda Master Good SE–Siófok KC
18.30: Motherson-Mosonmagyaróvár–EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE
18.30: Dunaújvárosi Kohász KA–FTC-Rail Cargo Hungaria, Szekszárd (Tv: M4 Sport)

FÉRFI MAGYAR KUPA, NEGYEDDÖNTŐ


18.00: Balatonfüredi KSE–Mezőkövesdi KC

LÓSPORT

13.45: Kincsem+Tuti 1044 (Tv: Sport2)

SÍLÖVÉSZET

14.45: világbajnokság, Antholz-Anterselva, női sprint 7.5 km (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS

12.55: világkupa, Tauplitz/Bad Mitterndorf (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER

16.00 és 19.45: Welsh Open, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ
ATP-tornák

18.00–Szombat, 5.30: negyedöntő, New York (Tv: Sport2)
Rotterdam
 Buenos Aires
WTA-tornák
• 8.00: negyeddöntő, Huahin (Tv: Digi Sport2)
• 11.00: negyeddöntő, Szentpétervár

VÍVÁS

Kerekesszékes világkupa, Eger

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ

12. FORDULÓ

A-CSOPORT

19.30: FTC-Telekom Waterpolo–Debreceni VSE

Videók