Szerdai sportműsor: Szoboszlaiék a BL győztes otthonában

Liverpool-Salzburg, Leipzig-Lyon, atlétika vb, tenisz


FUTBALLPROGRAM

IFJÚSÁGI BAJNOKOK LIGÁJA
18.00: MTK Budapest U19–Zrinjski Mostar U19 (Tv: M4 Sport)

U17-ES NŐI EB-SELEJTEZŐ
14.00: Bulgária U17–MAGYARORSZÁG U17 (Tv: M4 Sport)

BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
E-CSOPORT
18.55: Genk (belga)–Napoli (olasz) (Tv: Spíler1)
21.00: Liverpool (angol)–Salzburg (osztrák) (Tv: M4 Sport) 
F-CSOPORT
18.55: Slavia Praha (cseh)–Borussia Dortmund (német) (Tv: Spíler2)
21.00: Barcelona (spanyol)–Internazionale (olasz) (Tv: Spíler2) 
G-CSOPORT
21.00: RB Leipzig (német)–Lyon (francia) (Tv: Spíler1) 
21.00: Zenit (orosz)–Benfica (portugál)
H-CSOPORT
21.00: Lille (francia)–Chelsea (angol)
21.00: Valencia (spanyol)–Ajax (holland)

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
VILÁGBAJNOKSÁG, DOHA
6. NAP
15.35: tízpróba, 100 m
15.45: női súlylökés, selejtező (Márton Anita)
16.05: hétpróba, 100 m gát (Krizsán Xénia)
16.30: tízpróba, távolugrás
16.35: női 1500 m, előfutamok
17.00: női diszkoszvetés, selejtező, A-csoport
17.15: hétpróba, magasugrás (Krizsán Xénia)
17.25: női 5000 m, előfutamok
17.50: tízpróba, súlylökés
18.25: női diszkoszvetés, selejtező, B-csoport
19.05: férfi 110 m gát, elődöntő
19.30: hétpróba, súlylökés (Krizsán Xénia)
19.35: férfi 400 m, elődöntő
19.40: tízpróba, magasugrás
20.05: női 400 m gát, elődöntő
20.40: férfi kalapácsvetés, döntő (Halász Bence)
20.50: hétpróba, 200 m (Krizsán Xénia)
21.35: női 200 m, döntő
21.55: férfi 110 m gát, döntő
22.15: tízpróba, 400 m

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.30: Debreceni EAC–FTC-Telekom
18.30: Fehérvári Titánok–Újpesti TE
KHL
18.30: Dinamo Riga–Avangard (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
15.00: Nemzetközi körverseny, Tour of Croatia, 2. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI SEHA-LIGA, ALAPSZAKASZ
17.15: Eurofarm Rabotnik (északmacedón)–Telekom Veszprém
FÉRFI NB I
18.00: Csurgói KK–Váci KSE
NŐI NB I
18.00: Győri Audi ETO KC–MTK Budapest

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA, SELEJTEZŐ, VISSZAVÁGÓ
19.30: Reyer Venezia (olasz)–Aluinvent DVTK

LÓSPORT
13.30: Kincsem+Tuti 1997 (Tv: Sport1)


6.00: Tokió, 3. nap, 2. mérkőzés (Tv: Sport1)
6.30: Peking, 3. nap, 1. mérkőzés (Tv: Sport2)
8.00: Tokió, 3. nap, 3. mérkőzés (Tv: Sport1)
8.30: Peking, 3. nap, 2. mérkőzés (Tv: Sport2)
10.00: Tokió 3. nap, 4. mérkőzés (Tv: Sport1)
10.30: Peking, 3. nap, 3. mérkőzés (Tv: Sport2)
13.30: Peking, 3. nap, 4. mérkőzés (Tv: Sport2)
WTA-TORNA
6.30: Peking (Tv: Digi Sport2)
BENNE: PÁROS, NYOLCADDÖNTŐ
8.00 körül: Babos Tímea, Kristina Mladenovic (magyar, francia, 2.)–Peng Suaj, Vang Ja-fan (kínai)

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
4. FORDULÓ
B-CSOPORT
19.30: UVSE–PannErgy-MVLC

Videók