Jelentős norvég előny az első félidőben

Az északiak könyörtelenül megbüntették a hibáinkat az első félidőben.

A női kézilabda Európa-bajnokság középdöntőjének záró napján a magyar csapat a norvégok ellen lépett pályára.

A találkozó az esélyeknek megfelelően indult, Norvégia öt perc után 4-0-ra vezetett.

A nyolcadik percben Brattset góljával már 6-1 volt az állás a norvégoknak, így rögtön kikértük az első időnket.

Az időkérés nem tett jót a magyar csapatnak, Skogrand két góljára, csak Tomori tudott válaszolni, így tíz perc után 8-2 volt az állás.

A 15. percben Herrem góljával már 7 gólos hátrányban voltunk. (5-12)

Tíz perccel a félidő vége előtt Arntzen lövése ezúttal mellé ment nyolcgólos norvég előnynél. (5-13)

A 25. percben Thorir Heigersson is kikérte első idejét. (7-16)

Az utolsó öt percre sikerült feljönnünk, még egy időntúli hétméterest is kaptunk, Klujber azonban a kapufára lőtte, de így is jelentős a hátrányunk a szünetben. Magyarország-Norvégia 9-17

Borítókép: Facebook.com/ Magyar Kézilabda Szövetség