Fordulatos mérkőzésen döntetlen a szünetben Horvátország ellen

Egyelőre nem bír el a magyar csapat ellenfelével.

A női kézilabda Európa-bajnokság második napján bemutatkozott a magyar női kézilabda-válogatott is. A magyar csapat a horvát válogatott ellen kezdte meg Európa-bajnoki szereplését.

A találkozó elején felváltva estek a gólok, azonban az ötödik percre Klujber hétméteres góljával már a magyar csapat volt előnyben. (3-2)

A 10. percre picit megállt a góltermés, Tomori passzából Háfra szerezte meg a magyar csapat ötödik találatát. (5-3)

A 15. percre Tóvízi kiállítása miatt megzavarodtunk, Japundza góljával 6-6 lett az állás.

Tíz perccel a félidő vége előtt Kalaus már az ötödik gólját szerezte, amivel 2 gólos előnybe kerültek a horvátok (7-9)

A 25. minutumra egy gólra feljött a magyar válogatott, Klujber valamint Márton Gréta góljaival (9-10)

Az utolsó percre Klujber heteseivel egyenlítettünk, sőt 15 másodperccel a vége előtt a vezetésért támadhattunk, de gólt nem sikerült szereznünk.

A szünetben Magyarország-Horvátország 12-12

Borítókép: Facebook.com/ Magyar Kézilabda Válogatott