Vasárnapi sportműsor: Győr-FTC Magyar Kupa döntő

Ezenkívül Forma-1, tenisz és ökölvívás a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

ANGOL CHAMPIONSHIP
RÁJÁTSZÁS, DÖNTŐ
17.30: Huddersfield–Nottingham Forest

FRANCIA LIGUE 1
OSZTÁLYOZÓ, VISSZAVÁGÓ
19.00: St-Étienne–Auxerre (Tv: Digi Sport1)

NB III
38. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
17.00: BKV Előre–Sényő
17.00: Debreceni EAC–SBTC
17.00: Debreceni VSC II–Tiszaújváros
17.00: Eger SE–Újpest II
17.00: Hajdúszoboszló–Tiszafüred
17.00: Hidasnémeti–Füzesgyarmat
17.00: Jászberényi FC–Diósgyőri VTK II
17.00: Kazincbarcika–Békéscsaba II
17.00: Kisvárda II–Tállya
17.00: Putnok FC–Törökszentmiklós
KÖZÉP-CSOPORT
17.00: Balassagyarmat–Makó FC
17.00: Cegléd–Szekszárdi UFC
17.00: Dunaújváros PASE–Rákosmenti KSK
17.00: ESMTK–Paks II
17.00: FC Dabas–MTK II
17.00: Ferencvárosi TC II–Dabas-Gyón
17.00: Gerjen–Vác
17.00: Honvéd FC II–Iváncsa
17.00: Kozármisleny–Monor
17.00: Mohács–Hódmezővásárhely
NYUGATI CSOPORT
17.00: Andráshida–Mosonmagyaróvári TE
17.00: Balatonfüred–Gyirmót II
17.00: BVSC-Zugló–Zalaegerszeg II
17.00: Érd–Veszprém FC
17.00: Kaposvár–Gárdony
17.00: Mol Fehérvár FC II–Bicske
17.00: Nagykanizsa–Puskás Akadémia II
17.00: Pápa–Győri ETO II
17.00: SC Sopron–Komáromi VSE
17.00: Tatabánya–Kelen SC

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
9.45 és 14.00: Dunakanyar rali, 1. szakasz (Tv: Sport1, Sport2)
12.00: Porsche-szuperkupa, futam, Monaco (Tv: Eurosport2)
18.15: IndyCar, Indy 500 (Tv: Arena4)

Hétfő, 0.00: NASCAR, Coca-Cola 600, Charlotte (Tv: Arena4)

EVEZÉS
I. világkupa, Belgrád

FORMULA–1
MONACÓI NAGYDÍJ, MONTE-CARLO
9.45: F2, futam (Tv: M4 Sport)
15.00: F1, futam (Tv: M4 Sport) 

GOLF
21.00: PGA Tour, Fort Worth, 4. nap (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
VILÁGBAJNOKSÁG, FINNORSZÁG
14.20: a 3. helyért, Egyesült Államok–Csehország (Tv: Sport2)
19.20: döntő, Finnország–Kanada (Tv: Sport2)

KAJAK-KENU
Válogatóverseny, Szeged

KERÉKPÁR
GIRO D'ITALIA
21. (utolsó) szakasz, Verona, 17.4 km, egyéni időfutam (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00: Fejér-B.Á.L. Veszprém–Ferencvárosi TC
NŐI MAGYAR KUPA
NÉGYES DÖNTŐ (Debrecen, Főnix Aréna)
15.00: a 3. helyért, Siófok–Dunaújváros (Tv: M4 Sport+)
17.45: döntő, FTC–Győr (Tv: M4 Sport)
FÉRFI EURÓPA-LIGA
FINAL FOUR (Lisszabon)
16.30: a 3. helyért, Wisla Plock (lengyel)–Nexe (horvát) (Tv: Sport1)
19.00: döntő, Benfica (portugál)–Magdeburg (német) (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NBA, playoff
Keleti főcsoport, döntő, 7. mérkőzés
2.30: Miami Heat–Boston Celtics (Tv: Sport1)

MOTOGP
OLASZ NAGYDÍJ, MUGELLO
11.00: Moto3, futam (Tv: Arena4)
12.20: Moto2, futam (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP, futam (Tv: Arena4)

ÖKÖLVÍVÁS
12.00: férfi Európa-bajnokság, Jereván, elődöntők

SZABADIDŐSPORT
10.30: 27. Aldi női futógála, Népliget

TENISZ
10.30 és 11.00: Roland Garros (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

ÚSZÁS
Mare Nostrum-versenysorozat, 3. állomás, Canet-en-Roussillon

Borítókép: GettyImages 

Videók