Öt góllal is vezetett a Győr az első félidőben de egy gólra feljött a Ferencváros

A várakozásoknak megfelelően nagy mérkőzés, elhúzott a Győr, de a Fradi feljött.

A női kézilabda NB1 2021-22-es szezonjának első csúcsrangadójára az Audi Arénában került sor. Elek Gábor nem nevezte a keretbe Szucsánszki Zitát, míg Kovacsics Anikó hosszabb ideje sérült a zöld-fehéreknél.

Ambros Martin ezúttal Crina Pinteát hagyta ki a keretből.

A találkozó a várakozásoknak megfelelőten nagy csatát hozott, öt perc után 3-2-re a Győr vezetett Kristiansen révén. (3-2)

A tizedik percre Schatzl Nadine góljával két gólra növelte előnyét a Győr (5-3)

Negyedórával a vége előtt Oftedal góljával 7-4-re vezetett a Győr, Elek Gábor ki is kérte idejét. (7-4)

Tíz perccel az első játékrész vége előtt egyre jöhetett volna fel a Ferencváros, de Malestein büntetőjét védte Leynaud, míg a túloldalon Kristiansen találatával újra 3 volt a különbség. (10-7)

Öt perccel az első félidő vége előtt Márton Gréta góljával 12-9 lett az állás.

12-11-re jött fel a Fradi egy perccel a vége előtt Ambros Martin is kikérte első idejét. (12-11)

Az első félidőben még két gól esett, Fodor Csenge góljára, Kisfaludy Anett válaszolt, így a szünetben Győr-Ferencváros 13-12

Borítókép: Facebook.com/ Győri Audi Eto KC