Döntetlen a szünetben Érden

György László csapata jól tartja magát az Ehf Kupa résztvevő ellen.

A női kézilabda NB1-ben az Érd a Dunaújvárost fogadta.

A találkozót a papírformának megfelelően az Érd kezdte jobban, Jerabkova góljával már 3-1-re vezettek Szabó Edina lányai öt perc után.

A tizedik percben tovább növelte előnyét a Pest megyei együttes. Lavko találatával már 6-3 volt az állás, amire Triscsuk Krisztina válaszolt (6-4)

Néhány perccel később Ferenczy Fruzsina góljával már a Dunaújváros vezetett. (6-7)

A tizenötödik percre azonban Jelena Lavko góljával fordított az Érd (8-7)

A
 következő percekben, Nascimento kapufája után hiába kért időt György László, Lavko lőtt gólt, így már hárommal vezettek Szabó Edina lányai. (11-8)

22:58-nál Sirián Szederke gólja után egyre jöttek fel a Dunaújvárosiak, így az Érd is kikérte első idejét. (11-10) .

Öt perccel a félidő vége előtt Mihály Petra egyenlített ki. (12-12)

A félidő vége igazán fordulatos volt, végül döntetlennel fordultak a felek szünetre.

A félidőben Érd-Dunaújváros 15-15