Kettővel mennek a szünetben a portugálok

Szoros a küzdelem, a félidőben a luzitánok állnak jobban.

A férfi kézilabda Európa-bajnokság középdöntőinek zárófordulóján a magyar válogatott Portugália ellen lépett pályára.

A találkozót a magyar csapat kezdte jobban, öt perc után Győri góljával 2-1-re vezettünk.

A 11. percben Portugália hétmétereshez jutott amit Moreira értékesített 4-4-re alakítva ezzel az állást.

A 15. percben már kettővel a luzitánok vezettek Areia góljával 6-4 lett az állás oda.

A 17. percben Pereira kapitány kikérte első idejét 7-6-os portugál vezetésnél.

A 25. minutumban Szita szabálytalansága miatt Cavalcantit küldték ki két percre.

Az utolsó öt percben hárommal is elmentek a portugálok, de Balogh negyedik góljával kettőre jövünk fel.

A félidő végefelé előbb Areia, lőtt gólt, de az utolsó szó Ligetvárié volt, így kettővel vezetnek a szünetben a portugálok.

A félidőben Portugália-Magyarország 16-14