Háromgólos ferencvárosi vezetés a norvég Vipers ellen a félidőben

Az első játékrészben három góllal is vezettek az északiak, de a magyar csapat fordítani tudott.

A női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének utolsó előtti fordulójában a Ferencváros a norvég bajnok Vipers Kristiansnad ellen lépett pályára. Elek Gábor együtteséből hiányzott az egyik kapus Bíró Blanka, valamint Csiszár-Szekeres Klára.

A találkozót a zöld-fehérek kezdték jobban Behnke góljai után 2-1-re vezetett a magyar csapat.

Tíz perc után a norvégok belejöttek a játékba, Aune második találata után 4-3-ra vezetett a Vipers.

Negyedóra elteltével már három gól volt a Ferencváros hátránya, Elek Gábor kikérte az első idejét. (5-8)

Az időkérés jót tett a zöld-fehéreknek, Kovács Anett duplája, valamint Klujber gólja után Ole Gustav Gjekstad is letette a T betűt. (8-8)

Öt perccel a vége az első félidő vége előtt döntetlen volt a találkozó, a Ferencváros többször támadhatott a vezetés megszerzéséért, ami végül Háfra révén sikerült is. (11-10)

A szünetig a Ferencváros tovább tudta növelni előnyét, a szünetben 14-11-re vezettek Elek Gábor tanítványai.

A félidőben Ferencváros-Vipers 14-11

Borítókép: Facebook.com/ Ferencvárosi Torna Club