Vasárnapi sport: Jön a férfi kézilabda-vb döntője

Dánia és Svédország küzd meg egymással a trófeáért.


FUTBALLPROGRAM

NB I
18. FORDULÓ
14.10: ZTE FC–Paksi FC (Tv: M4 Sport+) 
16.15: Diósgyőri VTK–Budafoki MTE (Tv: M4 Sport+) 

NB II
22. FORDULÓ
13.00: Nyíregyháza Spartacus FC–Soroksár SC 
13.00: Békéscsaba 1912 Előre–FC Ajka 
13.00: Aqvital FC Csákvár–Vasas FC 
13.00: Szentlőrinc–Szeged-Csanád Grosics Akadémia, Kozármisleny
13.00: Budaörs–Szolnoki MÁV FC, Tatabánya
13.00: Dorogi FC–DEAC
17.00: Kolorcity Kazincbarcika SC–Kaposvári Rákóczi FC
17.00: Szombathelyi Haladás–Gyirmót FC Győr 
17.00: Debreceni VSC–BFC Siófok 
18.30: WKW ETO FC Győr–Pécsi MFC 

ANGOL PREMIER LEAGUE
21. FORDULÓ
13.00: Chelsea–Burnley (Tv: Spíler1)
15.00: Leicester City–Leeds United (Tv: Digi Sport2)
17.30: West Ham United–Liverpool (Tv: Digi Sport1)
20.15: Brighton–Tottenham Hotspur (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
22. FORDULÓ
13.00: Nice–St.-Étienne (Tv: Digi Sport2)
15.00: Angers–Nimes
15.00: Brest–Metz
15.00: Lorient–PSG (Tv: Digi Sport3)
15.00: Strasbourg–Reims
17.00: Lille–Dijon
21.00: Nantes–Monaco (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
19. FORDULÓ
15.30: 1. FC Köln–Arminia Bielefeld (Tv: Sport1)
18.00: Wolfsburg–Freiburg (Tv: Sport1)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
19. FORDULÓ
13.30: Bochum–Karlsruhe (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
20. FORDULÓ
12.30: Spezia–Udinese (Tv: Digi Sport1)
15.00: Atalanta–Lazio (Tv: Digi Sport1)
15.00: Cagliari–Sassuolo
15.00: Crotone–Genoa
18.00: Napoli–Parma (Tv: Digi Sport3)
20.45: Roma–Verona (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
21. FORDULÓ
14:00: Getafe–Alavés (Tv: Spíler2)
16:15: Cádiz–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
18:30: Granada–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
21:00: Barcelona–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2) 

TÖRÖK SÜPER LIG
22. FORDULÓ
17.00: Besiktas–Trabzonspor (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
Fedett pályás Budapest-bajnokság, BOK-csarnok

DARTS
14.00 és 20.00: The Masters, 3. nap (Tv: Arena4)

GOLF
21.00: PGA Tour, 4. nap (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
16.30: Corona Brasov Wolves (romániai)–MAC HKB Újbuda
17.30: Titánok–FTC-Telekom, Győr
17.30: Gyergyói Hoki Klub (romániai)–Opten Vasas HC
17.30: Sport Club Csíkszereda (romániai)–DEAC

OSZTRÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
17.30: Hydro Fehérvár AV19–EC VSV (osztrák)

SZLOVÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
18.00: DVTK Jegesmedvék–HC 07 Detva (szlovák)

KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, EGYIPTOM
14.30: bronzmérkőzés: Spanyolország-Franciaország, Kairó (Tv: M4 Sport)
17.30: döntő: Dánia-Svédország, Kairó (Tv: M4 Sport) 

NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
B-CSOPORT
14.00: Podravka Vegeta (horvát)–CSZKA Moszkva (orosz) (Tv: Sport2)

NŐI NB I
18.00: Motherson Mosonmagyaróvári KC–Hungast Szombathelyi KKA

NŐI MAGYAR KUPA
3. FORDULÓ
18.00: Kozármisleny–Mohácsi TE 1888

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–Alba Fehérvár

NBA, ALAPSZAKASZ
21.30: Denver Nuggets–Utah Jazz (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00: Vasas Óbuda–1. MCM-Diamant Kaposvár
18.00: UTE–Fatum Nyíregyháza

SZNÚKER
14.55 és 19.55: Német Masters, döntő (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

TÉLI SPORTOK
ALPESI SÍ
9.30 és 12.30: Világkupa, férfi műlesiklás, Chamonix (Tv: Eurosport1)
11.00: Világkupa, női szuperóriás-műlesiklás, Garmisch-Partenkirchen (Tv: Eurosport1)

ÉSZAKI ÖSSZETETT
15.10: Világkupa, Seefeld (Tv: Eurosport1)

SÍAKROBATIKA
12.00: Világkupa, Feldberg (Tv: Arena4)

SÍFUTÁS
13.30: Világkupa, Falun (Tv: Eurosport1)

SÍLÖVÉSZET
10.30 és 12.55: Európa-bajnokság (Tv: Eurosport2)

SÍUGRÁS
16.15: Világkupa, Willingen (Tv: Eurosport1)

SZÁNKÓ
9.50 és 11.40: Világkupa, Koenigsee (Tv: Eurosport2)

TENISZ
ATP-torna, Murray River Open (Melbourne), Great Ocean Road Open (Melbourne)
Hétfő, 1.00 és 3.00: WTA-torna Gippsland Trophy (Melbourne), Yarra Valley Classic (Melbourne) (Tv: Digi Sport1, Digi Sport2)

Borítókép: GettyImages

Videók