Magyar vezetés az első félidőben

Gulyás István csapata álomszerűen kezdett, a szünetben két góllal vezetünk Franciaország ellen.

A magyar férfi kézilabda-válogatott a legjobb 4 közé jutásért a hat alkalommal is tornagyőztes francia csapat ellen lépett pályára.

Az első öt perc jól alakult a mieink számára, Lékai góljával 3-1 volt az állás Magyarország javára.

Tíz perc után tovább folytatódott a magyar remeklés, Bánhidi góljával már 6-1 volt az állás.

Negyedóra után négy gól volt a különbség. 9-5-re vezettünk. Az öt francia gólból négyet a rutinos szélső, Michael Gigou lőtt.

A 20. percre megtorpant a magyar csapat támadójátéka, Gigou ötödik góljával már 9-7 volt csak az állás.

Öt perccel az első félidő vége előtt újra három gól volt a különbség a két együttes között. (9-12)

28:18-nál a francia csapat az egyenlítésért támadhatott, így Gillaume Gille időt kért. (12-13)

Fél perccel a vége előtt a magyar csapat is kikérte első idejét. (12-13)

Az utolsó támadásból Lékai még betalált így a szünetben Franciaország-Magyarország 12-14

Borítókép: Facebook.com/ Magyar kézilabda-válogatott