Magabiztos magyar előny a félidőben

Gulyás István csapata felkészülési mérkőzést vív a csehekkel.

A magyar válogatott felkészülési mérkőzést vív a cseh együttessel ám az első öt perc után előbb Kasparek majd Horak góljával ők kerültek előnybe. (0-2)

Tíz perc után 3-1-re vezettek a csehek, de Becvart két percre kiállították így emberelőnybe kerültünk, majd a válogatott innen fordított, Sípos Adrián góljával, már 5-3-ra vezettünk.

Negyedóra után Kasparek jött fel egy találatra Jan Filip gárdája (5-4).  A két gól továbbra is maradt, miután Rosta talált be a cseh kapuba, amit Hornyák Péter toldott meg, így 8-5-ös vezetésnél Jan Filip kénytelen volt időt kérni 20 perc után.

A  cseh válogatott küzdött hajtott, de Szita góljával már 9-5-re vezetett a magyar csapat, amely kitűnően játszott. A mieink a 25. percre már öt góllal ment Bóka Bendegúz második találatával már 12-6 volt az állás a mieink javára.

A magyar csapat a 28. percben 13-8-as vezetésnél kért ismét időt, ami nagyon jól működött 14-8-ra vezettünk egy perccel a vége előtt. Az utolsó perc a cseheknek sikerült jobban, így négy gólra feljöttek.

A szünetben Magyarország-Csehország 14-10