Előnyben a félidőben a magyar csapat

A magyar válogatott két góllal vezet a félidőben.

A férfi kézilabda Európa-bajnokság csoportkörének második fordulójában a magyar válogatott a regnáló világbajnok dán csapat ellen lépett pályára.

A magyar csapat bátran kezdett Hornyák góljával már kettővel vezettünk öt perc után (1-3)

A mieink a folytatásban is jól játszottak, Győri góljával 6-4-re vezettünk 11 perc után.

Nagy Bence góljával negyedóra után is tartottuk a kétgólos előnyünket. (6-8)

A 19. percben háromgólos magyar vezetésnél időt kellett kérnie Nikolaj Jakobsennek. (6-9)

Ám az időkérés után Nagy Bence szerzett gólt, így már néggyel vezetett a magyar válogatott. (6-10)

A magyar támadójáték ezután megállt, Bramming kettő valamint Kirkelökke góljával egyre jött fel Dánia, így Gulyás István is kikérte első idejét. (9-10)

A dán csapat vérszagot kapott Bramming révén ki is tudott egyenlíteni (11-11)

Az utolsó két percben, előbb Szita, majd Máthé Dominik góljaival a magyar csapat vonult a félidőre előnnyel.

Dánia-Magyarország 11-13

Borítókép: MKSZ.hu