Szerdai Sportműsor: Izland–Magyarország férfi kézilabda mérkőzés

Magyarország–Oroszország női vízilabda meccs, kézi-eb, valamint FA-kupa és Olasz Kupa mérkőzések a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

AZ NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEI
Bp. Honvéd–Partizani Tirana (albán I. o.)
Debreceni VSC–Békéscsaba (NB II)
Fehérvár FC–VfL Bochum (német II. o.)
Ferencváros–Arminia Bielefeld (német II. o.)
NS Mura (Muraszombat, szlovén I. o.)–ZTE FC

ANGOL FA KUPA
A LEGJOBB 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT, MEGISMÉTELT MÉRKŐZÉSEK
20.45: Carlisle United (IV.)–Cardiff City (II.)
20.45: Manchester United–Wolverhampton Wanderers (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
A 12. FORDULÓBÓL ELMARADT MÉRKŐZÉS
19.00: Nimes–Rennes (Tv: Digi Sport3)
A 16. FORDULÓBÓL ELMARADT MÉRKŐZÉS
19.00: Amiens–Reims
A 15. FORDULÓBÓL ELMARADT MÉRKŐZÉS
21.00: Monaco–PSG (Tv: Digi Sport1)

OLASZ KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
15.00: Fiorentina–Atalanta (Tv: Sport2)
18.00: Milan–SPAL (Tv: Sport2)
20.45: Juventus–Udinese (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
E-CSOPORT (MALMÖ)
18.15: Izland–MAGYARORSZÁG (Tv: Sport1)
20.30: Dánia–Oroszország (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
EURÓPA-BAJNOKSÁG (BUDAPEST, DUNA ARÉNA)
NŐK, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
A-CSOPORT
14.30: Görögország–Szlovákia
16.00: Szerbia–Horvátország
19.00: MAGYARORSZÁG–Oroszország (Tv: M4 Sport)
B-CSOPORT
11.30: Franciaország–Németország
13.00: Spanyolország–Izrael
17.30: Hollandia–Olaszország (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.00: Dunaújvárosi Acélbikák–Corona Brasov (romániai)
18.00: FTC-Telekom–Schiller-Vasas HC

KÉZILABDA
NŐI NB I
18.00: Érd HC–EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE
18.00: DVSC Schaeffler–Siófok KC
18.00: Kisvárda Master Good SE–FTC-Rail Cargo Hungaria

KOSÁRLABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
D-CSOPORT
11. FORDULÓ
20.00: TB Bonn (német)–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
FÉRFI NB I
19.00: Jászberényi KSE–Szolnoki Olajbányász

LÓSPORT
13.45: Kincsem+Tuti 1015 (Tv: Sport2)

OLIMPIA
Téli ifjúsági olimpia, Lausanne

RÖPLABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA, ELŐDÖNTŐ
1. MÉRKŐZÉS
18.00: Fino Kaposvár–Kecskeméti RC
18.30: Vegyész RC Kazincbarcika–Pénzügyőr SE
NŐI MAGYAR KUPA, ELŐDÖNTŐ
1. MÉRKŐZÉS
19.00: Vasas Óbuda–Újpesti TE

TENISZ
6.00: WTA-torna, Hobart (Tv: Digi Sport3)
10.30: WTA-torna, Adelaide (Tv: Digi Sport1)
Csütörtök, 0.00: ATP-torna, Auckland , negyeddöntők (Tv: Sport2)
Csütörtök, 1.30: WTA-torna, Adelaide (Tv: Digi Sport2)
Csütörtök, 3.00: WTA-torna, Hobart (Tv: Digi Sport1)

TEREPRALI
Dakar rali, 10. gyorsasági szakasz, Haradh–Szubajah, 534 km

ÚSZÁS
FINA Bajnokok Sorozata, 1. állomás, Sencsen

Videók