Vezet a Veszprém, de a Nantes a továbbjutó 30 perc után

A francia csapat jobban kezdett, de David Davis csapata kapust cserélt, amely meghatározza az első félidőt.

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján a Telekom Veszprém a Nantes együttesét fogadta.

A találkozót nézők előtt játszották le, a Veszprém Arénában, ahol közel telt ház.

A mérkőzést a Nantes együttese kezdte jobban, öt perc után két góllal vezetett a francia csapat. (2-4).

Két perccel később David Davis időt kért. Ekkor a Nantes hátomgólos előnyben volt, ami összesítésben hét gólt jelentett. (2-5)

Az időkérés jót tett a veszprémieknek Manaskov góljával kettőre jött fel a amygar csapat. (4-6)

A magyar csapat kapust cserélt, Corrales helyére Cupara jött be, aki egy ziccervédéssel kezdett, és ez ébresztőt jelentett a bakonyiaknak.

A 15. percre Marguc góljával egyre jött fel a Veszprém (8-9)

Tíz perccel az első félidő vége előtt Markussen egyenlített a mérkőzésen. (11-11)

Két perccel később Markussen valamint Nenadic találataival már a Veszprém vezetett. Alberto Entrerrios kikérte első idejét. (13-11)

Az időkérés a Veszprémnek tett jót, Marguc büntetőjével már három volt a két csapat között a különbség. (15-12)

Egy perccel később Blagotinsek szabálytalankodott Cavalcantival, ami két percet jelentett, de ez a szlovénnek a harmadik volt, így mehetett zuhanyozni.

Az első félidő végére maradt a különbség, a szünetben Telekom Veszprém-Nantes 18-15. Összetettben egy góllal a francia csapat állt továbbjutásra.

Borítókép: Facebook.com/ Veszprém Handball Team