Óriási küzdelem, veszprémi vezetés a félidőben

Fordulatos mérkőzésen vezet David Davis együttese.

A Telekom Veszprém együtese telt ház előtt fogadta a Montpellier csapatát a Veszprém Arénában.

A találkozót a magyar csapat kezdte jobban, öt  perc után Strlek góljával, már kettővel ment a magyar bajnok. (4-2)

Tíz perc után tovább nőtt a Veszprém előnye, Gajic gólja után már három volt a különbség. (8-5)

A 15. percben picit feljött a Montpellier, Duarte találatával 9-8-ra zárkózott fel.

Sőt, a 20. percben már a vezetést is megszerezte a francia gárda, de Gajic büntetőből egyenlített. (11-11)

7 perccel az első játékrész vége előtt már ismét a Veszprémnél volt az előny, így a Montpellier vezetőedzője, Patrice Canayer időt kért. (13-12)

Az időkérés a magyar csapatnak tett jót, Gajic góljával már három volt a különbség. (15-12)

Az első játékrész utolsó találatát Nilsson szerezte, kialakítva a 16-14-es félidei eredményt. Nagy küzdelem után veszprémi előnnyel fordulhatnak a csapatok a második félidőre.

A félidőben Telekom Veszprém-Montpellier 16-14