Szombati sportműsor: Ferencváros-Brest Bretagne a kézi BL-ben

Folytatódnak a topligák labdarúgásban. Ezenkívül asztalitenisz kézilabda és Forma 1 időmérő a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
9. FORDULÓ

13.30: Chelsea–Norwich (Tv: Spíler1)
16.00: Crystal Palace–Newcastle
16.00: Everton–Watford (Tv: Digi Sport1)
16.00: Leeds United–Wolverhampton
16.00: Southampton–Burnley
18.30: Brighton–Manchester City (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1

11. FORDULÓ

17.00: Nantes–Clermont (Tv: Digi Sport2)
21.00: Lille–Brest (Tv: Digi Sport1)

HORVÁT 1. HNL
13. FORDULÓ

15.00: NK Osijek (Eszék)–Dragovoljac 

NÉMET BUNDESLIGA
9. FORDULÓ

15.30: Bayern München–Hoffenheim (Tv: Arena4)
15.30: Bielefeld–Borussia Dortmund
15.30: RB Leipzig–Fürth (Tv: Spíler1)
15.30: Wolfsburg–Freiburg
18.30: Hertha BSC–Mönchengladbach (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
9. FORDULÓ

15.00: Salernitana–Empoli (Tv: Sport2)
18.00: Sassuolo–Venezia (Tv: Sport2)
20.45: Bologna–Milan (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
10. FORDULÓ

14.00: Valencia–Mallorca (Tv: Spíler2)
16.15: Cádiz–Alavés (Tv: Spíler2)
18.30: Elche–Espanyol (Tv: Spíler2)
21.00: Athletic Bilbao–Villarreal (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Európa-kupa, első szakasz
Férfiak, D-csoport (Linz)

10.30: PTE-PEAC Kalo-Méh–ASD Marcozzi Cagliari (olasz)

Nők, C-csoport (Duga Resa)

11.00: Budapesti Erdért SE–STK Aquaestil Duga Resa (horvát)
18.00: Budapesti Erdért SE–Uniao Sebastianense FC (portugál)

ALPESI SÍ

10.00 és 13.15: világkupa, Sölden – női óriás-műlesiklás

FORMULA–1
AZ EGYESÜLT ÁLLAMOK NAGYDÍJA, AUSTIN
20.00: 3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) 
23.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport) 

JÉGKORONG
Kontinentális Kupa, 2. kör, (a 8 közé jutásért)
2. forduló (Budapest, Tüskecsarnok)

16.00: FTC-Telekom–Szokol Kijev (ukrán)
19.30: Tartu Välk 494 (észt)–Olimp Riga (lett)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
5. FORDULÓ
A-CSOPORT

16.00: FTC-Rail Cargo Hungaria–Brest Bretagne (francia) (Tv: Sport1) 

B-CSOPORT

18.00: Metz HB (francia)–Győri Audi ETO KC (Tv: Sport1) 

RALI

Rally Hungary, a rali Európa-bajnokság (ERC) 7. versenye, Nyíregyháza és környéke

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
Világkupa, Peking

TENISZ
ATP: Moszkva, Antwerpen
WTA: Moszkva

TORNA
Világbajnokság, Kitakjúsú

9.10: szerenkénti döntők, férfiak: talaj, lólengés, gyűrű, nők: ugrás, felemáskorlát

Borítókép: GettyImages 

 

Videók