Szombati sport: A Telekom Veszprém a BL-döntőért lép pályára

A hazai vízes vb-n úszóink is megkezdik szereplésüket, míg vívóink a törökországi Eb-n bizonyíthatnak. Jön a Kanadai Nagydíj, de kosárlabda és tenisz is van a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AEROBIK
Világbajnokság, Guimaraes, döntők

AMERIKAI FUTBALL
ELF
18.00: Leipzig Kings–Hamburg Sea Devils (Tv: Arena4)

ATLÉTIKA
Gyémánt Liga-verseny, Párizs

BILIÁRD
12.00 és 20.00: 5. nap, World Cup of Pool, Essex (Tv: Sport1)

DARTS
13.00 és 19.00: 3. nap, World Cup of Darts, Frankfurt (Tv: Sport2)

FALLABDA
APT Padel Tour világbajnoki sorozat, Szentendre

FORMULA–1
KANADAI NAGYDÍJ, MONTREAL
19.00: 3. szabadedzés (Tv: M4 Sport) 
22.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport) 

JÉGKORONG
NHL
DÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
Vasárnap, 2.00: Colorado Avalanche–Tampa Bay Lightning

KAJAK-KENU
SUP-világkupa, Budakalász, Lupa-tó
12.00: felfújható deszkások versenye (3 km)
15.00: sprint döntő

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, NÉGYES DÖNTŐ (Lanxess Aréna)
ELŐDÖNTŐ
15.15: Telekom Veszprém–Lomza Vive Kielce (lengyel) (Tv: Sport1) 
18.00: Barcelona (spanyol)–THW Kiel (német) (Tv: Sport1) 

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
DÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
15.15: Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely–Egis Körmend (Tv: M4 Sport)
BRONZMÉRKŐZÉS, 2. MÉRKŐZÉS
18.00: Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét–Alba Fehérvár

MOTOGP
NÉMET NAGYDÍJ, SACHSENRING
9.00: Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
9.45: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.45: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
12.30: Moto3, időmérő (Tv: Arena4)
13.15: MotoGP, 4. szabadedzés (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP, időmérő (Tv: Arena4)
15.00: Moto2, időmérő (Tv: Arena4)

RITMIKUS GIMNASZTIKA
Európa-bajnokság, Tel-Aviv
12.00: egyéni összetett, döntő
20.00: együttes kéziszercsapat, selejtező

RÖGBI
9.00: Másodosztályú (Trophy) férfi és női hetes rögbi Európa-bajnokság, 2. forduló, Budapest

RÖPLABDA
Férfi Európa-liga, ezüst divízió, négyes döntő (Budapest, Tüskecsarnok)
16.00 és 19.00: elődöntők

TENISZ
11.00 és 16.00: WTA-torna, Berlin (Tv: Digi Sport1)
12.00: WTA-torna, Birmingham (Tv: Digi Sport2)
12.00: ATP-torna, Halle (Tv: Eurosport2)
16.00: ATP-torna, London (Tv: Eurosport2)

UFC
FIGHT NIGHT, AUSTIN
Vasárnap, 0.00: Calvin Kattar–Josh Emmett (Tv: Sport1)

ÚSZÁS
19. VIZES VILÁGBAJNOKSÁG
MŰÚSZÁS (Széchy medence)
10.00: csapat kombinációs kűr, selejtező (Apáthy Anna, Barta Niké, Farkas Dóra Linda, Gács Boglárka, Götz Lilien, Hatala Hanna, Hungler Szabina Mercédesz, Regényi Adelin, Szakáll Panna, Taksonyi Blanka, tartalék: Makai Cintia Molli, Szórát Léna) (Tv: M4 Sport)
13.00: vegyes páros, rövid program, selejtező (Tv: M4 Sport)
16.00: egyéni rövid program, döntő (Tv: M4 Sport)

ÚSZÁS (Duna Aréna)
9.00: előfutamok (Tv: M4 Sport)
Női 200 m vegyes (Hosszú Katinka, Sebestyén Dalma), férfi 400 m gyors, női 100 m pillangó (Sebestyén Dalma), férfi 50 m pillangó (Milák Kristóf, Szabó Szebasztián), női 400 m gyors (Fábián Bettina, Késely Ajna), férfi 100 m mell (Takács Tamás), férfi 400 m vegyes (Holló Balázs, Kós Hubert), női 4×100 m gyorsváltó (Magyarország), férfi 4×100 m gyorsváltó (Magyarország)
18.00: középdöntők, döntők (Tv: M4 Sport)
Férfi 400 m gyors, női 100 m pillangó, férfi 50 m pillangó, női 400 m gyors, férfi 100 m mell, női 200 m vegyes, férfi 400 m vegyes, férfi 4×100 m gyorsváltó, női 4×100 m gyorsváltó

 

VÍVÁS
Európa-bajnokság, Antalya
8.00: női párbajtőr egyéni
11.00: férfi tőr
17.30: döntős szakasz

Borítókép: Getty Images

Videók