Szerdai sport: a Szeged az Aalborgot fogadja

Dübörögnek a topligák, de vízilabda és tenisz is van a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

MAGYAR KUPA
4. FORDULÓ
13.30: Jászberényi FC (III.)–Vasas FC (II.)
13.30: ESMTK (III.)–Békéscsaba 1912 Előre (II.)
13.30: FC Nagykanizsa (III.)–Tatabánya SC (III.)
13.30: Szegedi VSE (megyei I.)–Ceglédi VSE (III.)
13.30: VSK Tököl (megyei I.)–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport)
17.00: Kisvárda Master Good–MTK
17.00: WKW ETO FC Győr (II.)–Puskás Akadémia FC
18.00: Szombathelyi Haladás (II.)–Gyirmót FC Győr
18.00: Budafoki MTE (II.)–Újpest FC
18.00: Kecskeméti TE Hufbau (II.)–Debreceni VSC
18.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia (II.)–Mezőkövesd Zsóry FC
18.00: Aqvital FC Csákvár (II.)–Pécsi MFC (II.)
19.30: ZTE FC–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport)

NB III
13. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
11.00: Füzesgyarmat–SBTC

ANGOL LIGAKUPA
NYOLCADDÖNTŐ
20.45: Burnley–Tottenham
20.45: Leicester City–Brighton
20.45: Preston (II.)–Liverpool (Tv: Digi Sport2)
20.45: Stoke (II.)–Brentford
20.45: West Ham United–Manchester City (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
3. FORDULÓ
21.00: Nice–Marseille (Tv: Digi Sport3)

NÉMET KUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
18.30: Dynamo Dresden (II.)–St. Pauli (II.)
18.30: Bayer Leverkusen–Karlsruhe (II.)
18.30: Mannheim (III.)–Union Berlin
18.30: Bochum–Augsburg
20.45: Hannover (II.)–Fortuna Düsseldorf (II.)
20.45: Mönchengladbach–Bayern München
20.45: Regensburg (II.)–Hansa Rostock (II.)
20.45: VfB Stuttgart–1. FC Köln

OLASZ SERIE A
10. FORDULÓ
18.30: Juventus–Sassuolo (Tv: Sport2)
18.30: Sampdoria–Atalanta
18.30: Udinese–Verona
20.45: Cagliari–Roma
20.45: Empoli–Internazionale (Tv: Sport2)
20.45: Lazio–Fiorentina

SPANYOL LA LIGA
11. FORDULÓ
19.00: Mallorca–Sevilla
19.00: Rayo Vallecano–Barcelona (Tv: Spíler2) 
20.00: Betis–Valencia
21.30: Real Madrid–Osasuna (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, RÁJÁTSZÁS
Csütörtök, 1.30: World Series, 2. mérkőzés (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
6. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.45: Pick Szeged–Aalborg HB (dán) (Tv: Sport1) 
21.00: Vardar Szkopje (északmacedón)–THW Kiel (német) (Tv: Sport1)

NŐI NB I
17.30: FTC-Rail Cargo Hungaria–DVSC Schaeffler (Tv: M4 Sport)
18.00: Moyra-Budaörs–Győri Audi ETO KC

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA
4. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.00: MBA Moszkva (orosz)–Atomerőmű KSC Szekszárd
B-CSOPORT
18.00: Fenerbahce (török)–Sopron Basket

FÉRFI EURÓPA-KUPA
3. FORDULÓ
H-CSOPORT
18.00: Szolnoki Olajbányász–CSU Oradea (román)

NŐI EURÓPA-KUPA
3. FORDULÓ
F-CSOPORT
15.00: Genclik (török)–DVTK
B-CSOPORT
18.00: Sepsi-SIC–UNI Győr Mély-Út
D-CSOPORT
18.00: NKA Universitas PEAC–Nesibe Aydin (török)

LÓSPORT
13.45: Kincsem+Tuti 1188 (Tv: Sport2)

ÖKÖLVÍVÁS
Férfi világbajnokság, Belgrád
13.00 és 18.00: selejtezők

RITMIKUS GIMNASZTIKA
Világbajnokság, Kitakjúsú
Egyéni verseny
3.00: selejtező (karika, labda)
Döntő
12.15: karika
13.00: labda

TENISZ
11.00: WTA-torna, Kolozsvár (Tv: Digi Sport1)
11.30 és 18.00: WTA-torna, Courmayeur (Tv: Digi Sport2, Digi Sport3)
17.30: ATP-torna, Bécs (Tv: Eurosport1)
ATP-torna, Szentpétervár

VÍZILABDA
BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ
B-CSOPORT
OSC Újbuda–Steaua Bucuresti (román)
EUROKUPA, NEGYEDDÖNTŐ
ELSŐ MÉRKŐZÉS
CC Ortigia (olasz)–Szolnoki Dózsa
CN Barcelona (spanyol)–BVSC-Zugló

Borítókép: GettyImages

Videók