Pénteki sport: Pályán a magyarok a női kézilabda Eb-n

Topligák mérkőzései, asztalitenisz, Forma-1 szabadedzés és egyebek mellett jégkorong is lesz a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

NB I
13. FORDULÓ
20.15: Budafok–Újpest (Tv: M4 Sport)

ANGOL PREMIER LEAGUE
11. FORDULÓ
Aston Villa–Newcastle United – elhalasztva

FRANCIA LIGUE 1
13. FORDULÓ
21.00: Nimes–Marseille (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
10. FORDULÓ
20.30: Hertha–Union Berlin (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
12. FORDULÓ
21.00: Athletic Bilbao–Celta Vigo (Tv: Spíler2)

TÖRÖK SÜPER LIG
11. FORDULÓ
17.30: Besiktas–Kasimpasa (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Női Bajnokok Ligája, buboréktorna, Linz – csoportmérkőzések (Budaörs)

BILIÁRD
MOSCONI-KUPA
19.30: Európa–Egyesült Államok, Coventry, 4. nap (Tv: Sport2)

FORMULA–1
SZAHÍRI NAGYDÍJ
14.30: F1, 1. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
18.30: F1, 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
20.00: DEAC–Dunaújvárosi Acélbikák
SZLOVÁK LIGA, ALAPSZAKASZ
18.00: HC 07 Detva (szlovák)–DVTK Jegesmedvék
OSZTRÁK LIGA (ICE), ALAPSZAKASZ
19.15: Hydro Fehérvár AV19–Innsbruck (osztrák) (Tv: Digi Sport2)

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, CSOPORTKÖR, DÁNIA
1. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.15: Franciaország–Montenegró
20.30: Dánia–Szlovénia
C-CSOPORT (KOLDING)
18.15: Magyarország–Horvátország (Tv: Sport1)
20.30: Hollandia–Szerbia (Tv: Sport1) - ELHALASZTVA

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA
D-CSOPORT (SOPRON)
3. FORDULÓ
16.30: Sopron Basket–Landes (francia) (Tv: M4 Sport)
FÉRFI NB I
18.30: DEAC–Alba Fehérvár

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ

17.00: Vasas Óbuda–Szent Benedek RA, Balaton Szabadidő és Konferencia Központ

SÍAKROBATIKA
18.00: világkupa, Ruka (Tv: Arena4)

SÍUGRÁS
15.25: világkupa, Oroszország (Tv: Eurosport1)

SZABADSTÍLUSÚ SÍ
16.45: világkupa, Ruka (Tv: Eurosport2)

SZNÚKER
13.45: brit bajnokság, negyeddöntő (Tv: Eurosport2)
16.45: brit bajnokság, negyeddöntő (Tv: Eurosport1)
19.45: brit bajnokság, negyeddöntő (Tv: Eurosport1) 

Borítókép: Getty Images

Videók