Őrült véghajrá után döntetlen a rendes játékidőben, hosszabbítás a Veszprém-Kielen

Vezetett a Kiel hattal, tíz perccel a vége előtt a Veszprém néggyel, a vége döntetlen, jöhet a hosszabbítás.

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája négyes döntőjének második elődöntőjében a Telekom Veszprém a német THW Kiel együttesével játszott a fináléba jutásért.

Az első elődöntőben a Barcelona 37-32-re legyőzte a PSG-t.

A mérkőzésen nem kezdett jól a Veszprém, a 6. percben már 3-1 volt az állás a németeknek.

A 10. percre sikerült egy gólra feljönnie David Davis csapatának. (6-5)

A 13. percre háromra nőtt a Kiel előnye, így a Veszprém kikérte első idejét. (9-6)

A 20. percre már négy góllal vezetett a német csapat Sagosen találatával. (14-10)

A 21. percben Ekberg már a negyedik gólját szerezte, amivel öttel ment a Kiel. David Davis másodszor is időt kért. (15-10)

Tovább nőtt a különbség a két csapat között a 23. percben már hat gól volt a különbség. (16-10)

Az utolsó öt percben öt gólra feljött a Veszprém, így a szünetben THW Kiel-Telekom Veszprém 18-13

A második félidőt is a német csapat kezdte jobban, Zarabec góljával már hat volt a különbség a két együttes között a 35. percben. (22-16)

A  40. minutumban egy 4-0-s szakaszt csinált a Veszprém, Lékai gólja után jött is a kieli időkérés. (22-20)

Az időkérés nem hatott a németekre, Borozan góljával egyenlítettünk negyedórával a mérkőzés vége előtt. (24-24)

Tíz perccel a vége előtt egy újabb 3-0-s szakasszal már a Veszprém volt előnyben. (24-27)

Manaskov találata után már négy volt a különbség. Jött az időkérés a kieliektől. (24-28)

Az időkérés jót tett a kielieknek egy 4-0-s periódus után egyenlített a Kiel (28-28)

Sagosen góljával eggyel megint a Kiel vezetett, jött az utolsó időkérés. (29-28)

Az utolsó perc döntetlen állásnál kezdődött, az utolsó támadásnál Sagosen lövését védte Corrales, jöhetett a hosszabbítás.

Borítókép: Facebook.com/ Telekom Veszprém Handball Team

Sport365.hu - Hihetetlen fordulatok, drámai veszprémi vereség hosszabbítás után

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája négyes döntőjének második elődöntőjében a Telekom Veszprém a német THW Kiel együttesével játszott a fináléba jutásért. Az első elődöntőben a Barcelona 37-32-re legyőzte a PSG-t. A mérkőzésen nem kezdett jól a Veszprém, a 6. percben már 3-1 volt az állás a németeknek. A 10.