Nem tudott nyerni a Szeged a horvát fővárosban

Juan Carlos Pastor csapata két góllal kapott ki a PPD Zagreb otthonában.

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 10. fordulójában a magyar bajnok Pick Szeged a horvát fővárosba, Zágrábba látogatott.

A találkozó első öt percében mindössze egy találat született, ezt Bogdan Radivojevic szerezte büntetőből.

Három perccel később már 4-1-re vezetett a Zagreb, Juan Carlos Pastor időt is kért.

A tizenkettedik percben tudta tartani a különbséget a Szeged, Martins góljával 6-3 lett az állás.

Negyedóra után tovább folytatódott a szegedi rémálom. Obranovic góljával már 8-3-ra vezetett a Zagreb.

Egy 3-0-s szegedi sorozatot követően Ivica Obran is időt kért. (8-6)

Az utolsó öt percben a Szeged a -1-ért támadhatott, de Obranovic gólja után újra három volt közte. (12-9)

A Zágráb az utolsó öt percben tovább tudta növelni az előnyét, négy gólos előnyben volt az első félidőben.

A szünetben PPD Zagreb-Pick Szeged 14-10

A második félidőt a Szeged kezdte jobban, a 35. percre kettőre zárkózott a magyar bajnok. (15-13)

A 40. percre Frimmel góljával egyre zárkózott a Szeged. (17-16)

A meccs utolsó negyedórája egygólos szegedi hátránynál kezdődött. (19-18)

Tíz perccel a mérkőzés vége előtt két góllal vezetett a Zagreb. (20-18)

Az utolsó öt percben már hárommal ment a horvát csapat, úszni látszott a szegedieknek a hajó Cupic gólja után. (24-21)

A végjátékban már csak közelebb tudott kerülni a Zágrábhoz a Szeged, így vereséget szenvedtek, Juan carlos Pastor tanítványai.

A végeredmény: PPD Zagreb-Pick Szeged 26-24

Borítókép: Facebook.com/ Pick Szeged Handball Team