Nem bír el egymással egy félidő után a Szeged és a Kielce

Többször vezetett két góllal a lengyel csapat, de Juan Carlos Pastor csapata egyenlíteni tudott.

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportköréban a 3 győzelmi szériával álló Mol-Pick Szeged hazai pályán fogadta a csoportban listavezető Kielcét.

Juan Carlos Pastor csapatából hiányzott, Bánhidi Bence, Borut Mackovsek, valamint Luka Stepancic.

A mérkőzés egyperces gyászszünettel indult, a vasárnap elhunyt Zlatko Saracevic miatt.

A találkozót a csongrádiak kezdték jobban, Gaber és Radivojevic góljával 2-0 volt az állás, de Karalek, és Olejniczak révén gyorsan egyenlített a Kielce.

Tíz perc után továbbra is döntetlen állt az eredményjelzőn, Karacic találata után 5-5-öt mutatott az eredményjelző.

Negyedóra után Karacic megszerezte a második gólját, amivel Talant Dujshebaev csapata volt előnyben, majd Bodó zicerét védte Wolff. (6-7)

A 17. percben először vezetett két góllal a Kielce miután Moryto büntetőből mattolta Miklert. (7-9)

Tíz perccel a félidő vége előtt Rosta góljával egy gólra jött fel a szegedi csapat. (9-10)

23:48-nál állt az óra, amikor Talant Dujshebaev kikérte első idejét. 11-10 volt a mérkőzés állása a lengyelek javára.

Az időkérés után a Szeged fordított, de egy eladott labda után Sicko egyenlített. (13-13)

Juan Carlos Pastor is időt kért.

A támadásból Bodó betalált, de Olejniczak egyenlíteni tudott, így a félidőben Mol-Pick Szeged-PGE Vive Kielce 14-14

Borítókép: Facebook.com/ Mol Pick Szeged