Négygólos Nantes vezetés az első félidőben a Veszprém ellen

A Telekom Veszprém jól kezdett, negyedóra után három góllal is vezetett, de fordítottak a franciák.

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén a Telekom Veszprém a francia Nantes otthonában lépett pályára. David Davis csapatának nélkülöznie kellett két balszélsőjét, Dejan Manaskovot és Manuel Strleket is. Ezért a balszélen Kentin Mahé kezdett.

A mérkőzést a magyar csapat kezdte jobban, Marguc góljaival 5-3-ra vezetett a Veszprém (3-5).

A tizedik percben továbbra is kettővel vezetett a Veszprém (5-7)

A 15. percben Nenadic is megszerezte első gólját, amivel már 3 gól volt a különbség a két csapat között. (7-10)

A magyar csapat támadójátéka ezután megállt, a Nantes egy 4-0-s szakasszal átvette a vezetést először a mérkőzésen. (11-10)

Öt perccel az első félidő vége előtt Rivera góljával már kettővel ment a francia csapat. (13-11)

Három perccel az első játékrész vége előtt a Nantes edzője, Alberto Entrerrios kikérte első idejét. (15-12)

A szünetig még egy gól született, azt Ovcinek lőtte, az első félidőben négy gól az előnye a franciáknak.

A félidőben HBC Nantes-Telekom Veszprém 16-12

Borítókép: Facebook.com/ Veszprém Handball Team