Kézilabda: hibátlanul zárt a Győri ETO a BL-ben!

A Győr hazai környezetben 37-26-ra nyert szombaton a Kolozsvár ellen a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportküzdelmeinek zárófordulójában, így százszázalékos mérleggel várhatja a középdöntő keddi sorsolását.

A szünetig háromgólos előnyt szerzett a hazai csapat, ráadásul a kolozsváriak magyar kapusát, a volt győri Petróczi Viktoriát piros lappal végleg kiállították egy hosszú indításnál történt ütközést miatt.

A fordulást követően sokáig nem tudott ellépni a Győr, az utolsó negyedórában azonban nagyszerű játékkal fokozatosan felőrölte riválisa ellenállását, és 11 gólos különbséggel diadalmaskodott.

KÉZILABDA
Női Bajnokok Ligája, csoportkör, 6. forduló
Győri Audi ETO KC-Cluj (román) 37-26 (17-14)
Gólszerzők: Szepesi 7, Löke, Kovacsics 5-5, Lekic 4, Hornyák, Radicevic, Amorim 3-3, Görbicz 2, Orbán 2, Rédei-Soós, Tervel, Korsós 1-1
A csoport állása: 1. (és középdöntős) Győri Audi ETO KC 12 pont/6 mérkőzés, 2. Koprivnica 6/5, 3. Krim Ljubljana 4/5, 5. Cluj 0