Hiába küzdött a Veszprém, nem sikerült nyerni a Barcelona ellen

A második félidőben hatgólos is volt a Veszprém hátránya, a katalánok mégis az utolsó öt percben nyerték csak meg a mérkőzést.

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportmérkőzéseinek egyik legizgalmasabb rangadójának igérkezett a Telekom Veszprém és a Barcelona egymás elleni mérkőzése.

A katalánok együtteséből három játékos is hiányzott, a szlovén szélső Blaz Janc, míg a francia válogatott két átlövője, Dika Mem és Thimothy N'Guessan hiányzott.

A találkozó rangadóhoz méltón indult, öt perc után már hét gólt szereztek a csapatot. Luka Cindric góljával 4-3-ra vezettek a katalánok.

Tíz perc után már hárommal ment a Barcelona, így időt kért David Davis (4-7)

Az időkérés jót tett a Veszprémnek  Borozan góljaival egyre jött fel a Veszprém. (8-9)

Ezt az időszakot egy 4-0-s katalán roham követte, így a 20. percben már másodjára kellett időt kérnie a Veszprémnek. (8-13)

Az időkérés ezúttal nem tett jót a Veszprémnek, Dolenec büntetőjével már hat gólos volt a Veszprém hátránya. (10-16)

Másfél perccel a vége előtt feljött négyre a magyar csapat, amikor a Barcelona kikérte első idejét. (14-18)

Az időkérés után Dolenec lőtt gólt a csereként beállt Cuparának, amire Markussen reagált. (15-19).

Az utolsó szó Cuparáé volt így a szünetben Veszprém-Barcelona 15-19

A második félidő Veszprém góllal indult, de CIndriccel és Palmarssonnal nem tudott mit kezdeni a Veszprém (18-23)

A 40. percre a Veszprém Maqueda és Lékai góljaival -3-ra jött fel, és úgy tűnt kezd a védekezés összeállni. (22-25)

Andreas Nilsson góljával 2 gólra jött fel a Veszprém, kikérte a Barcelona második idejét. (24-26)

Az 52. percben Mahé és Manaskov góljával döntetlen lett az állás. (31-31)

Öt perccel a mérkőzés vége előtt újra kettő volt a különbség a Barcelona. (31-33)

A Veszprém az utolsó öt percre elfáradt, így már nem volt arra ereje, hogy meg tudja fordítani, a mérkőzést, a végeredmény Telekom Veszprém-Barcelona 34-37

Borítókép: MTI/ Vasvári Tamás

Sport365.hu - Négygólos hátrányban a Veszprém a szünetben

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportmérkőzéseinek egyik legizgalmasabb rangadójának igérkezett a Telekom Veszprém és a Barcelona egymás elleni mérkőzése. A katalánok együtteséből három játékos is hiányzott, a szlovén szélső Blaz Janc, míg a francia válogatott két átlövője, Dika Mem és Thimothy N'Guessan hiányzott. A találkozó rangadóhoz méltón indult, öt perc után már hét gólt szereztek a csapatot.