Őrült mérkőzést vív a Fradi, döntetlen az első félidőben

A Podravka szinte végig vezetett a találkozón.

A női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének második fordulójában a magyar bajnok Ferencváros a horvát bajnok Podravka együttese ellen lépett pályára.

A mérkőzést a horvát csapat kezdte jobban, az első öt percben kétgólos előnyre tett szert a Podravka. (1-3)

A tizedik percre már csak egy gól volt a különbség a két csapat között. Grbics góljával 4-5 lett az állás.

Malestein hétméteresből egyenlített 12:04-nél jött is az időkérés Neven Hrupectől. (6-6)

Az időkérést követően a horvátok hárommal elhúztak, időt is kért Elek Gábor. (7-10)

Az első támadásból Zácsik lőtt gólt, mire Mugosa válaszolt. Utóbbi már a harmadik gólját lőtte. (8-11)

Állandósulni látszott a három gólos különbség, a két csapat között. A 20. percben Malestein értékesített egy újabb büntetőt, amivel épp -2 volt. (11-13)

Öt perccel az első félidő vége előtt Malestein ötödik góljával egyre jött fel a Ferencváros. (13-14)

26:18-nál Malestein a hatodik gólját lőtte, amivel egyenlített a zöld-fehér csapat. (15-15)

Az utolsó játékperc döntetlennél kezdődött, miután Malestein lövését védte Dumanska.

Az első játékrészben Ferencváros-Podravka 15-15

Borítókép: Facebook.com/ FTC Kézilabda